П’ятдесятилітній «Світанок» не втомлюється Непросто знайти на наших теренах творчий колектив, який існував би півстоліття. А у Добромилі є хорова капела «Світанок» і днями відзначила свій ювілей. Тому цілком заслужено і віддавна підтверджує своє звання «Н

SambirWZ
145

П’ятдесятилітній «Світанок» не втомлюється

Непросто знайти на наших теренах творчий колектив, який існував би півстоліття. А у Добромилі є хорова капела «Світанок» і днями відзначила свій ювілей. Тому цілком заслужено і віддавна підтверджує своє звання «Народної».

Того дня артисти, якими опікується досвідчений митець Ольга Герасимюк, влаштували свято і собі, і містянам, і численним гостям зал Народного дому. У святковій програмі звучали музичні твори релігійної та іншої тематики. Направду, таким творчим набутком не кожен може похвалитися. Зрештою, за стільки часу творчого життя мало хто поміряється силами зі «Світанком». Поринув у спогади колишній керівник відділу культури Старосамбірщини Омелян Леськів, за якого, власне, і отримав «Світанок» звання «Народного», Омелян Леськів. Виявляється, це була друга на Львівщині хорова капела, яка носила звання «Народна». А третьою такого визнання удостоїлася хорова капела «Дністер» із Старого Самбора. Ці слова переконали нас у тому, що як тоді, так і нині Старосамбірщина була і залишається таким собі творчим осередком області… До нс приїжджали митці з інших областей України, щоб позичати досвід створення таких колективів, а ми не перечили, щиро ділилися.

З прекрасним ювілеєм артистів вітали о. декан УГКЦ Павло Коляса, голова Старосамбірської РДА Орест Бонк, місцева письменниця Марія Прокопець, міський голова Юрій Петрик та інші. А презенти були від народного депутата України Андрія Лопушанського, депутата обласної ради Михайла Гички.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар