Мешканці Коновальця будуть вимагати у влади покласти на асфальт «поліцейського»

SambirWZ
122
Так є: погана дорога – гвалт! Погладшала – не менший гвалт! Це про вулицю Коновальця у Самборі. Торік її капітально відремонтували, щоправда, не докінчили, і місцевий люд полегшено зітхнув. Але з’явилася інша біда – тепер машини не їздять, а літають. Навіть важкі фури… До біди близько.

Отож, сусіди, згуртувавшись, б’ють на сполох, мовляв, треба встановлювати «лежачі поліцейські» – знаки про обмеження швидкості в населеному пункті тут не допоможуть, нарядів поліції, які б фіксували перевищення швидкості, нема. Зрештою, як і совісті у водіїв-лихачів. Перейнявшись проблемами людей, ми вирішили дослідити цю тему. Виявляться, є певні норми та правила для встановлення «лежачих поліцейських». Тобто, близькість школи чи садочка, відпочинкова зона, або справді аварійна ділянка дороги, або, наприклад, зафіксовані смертельні випадки і таке інше. Тобто, саме ці аргументи повинна мати влада, аби ініціювати таку перепону на трасі. Крім того, встановлення «лежачих поліцейських» – надто дороге задоволення.
І якщо вже про дороги, то, нагадаємо, майстри уже відремонтували ще одну об’їздну – вулицю Промислову. Транспорт по ній уже пішов, причому, кількість машин щодня збільшується. Старосамбіряни уже відчули комфорт, бо, подорожуючи у бік Львова чи у зворотному боці, минають центральні вулиці Самбора з його вічними дорожніми корками.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар