Микола Фрей вважає, що його нема за що сварити, а Тетяна Терлецька просто підставила тендітне жіноче плече…

SambirWZ
153
Народна мудрість твердить, що Бог дає драбину, то вверх, то в долину. Це про те, що є люди, які колись були на видноті, при тронних посадах, а потім сталося так, що понизилися в ранзі. Простіше кажучи, кожен, хто зійшов на олімп, мусить з першого дня памятати, що колись сповзе.

ТАК сталося і після жовтневих виборів, коли ті, хто тривалий час був при владі, тепер опинився на других ролях. Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА п’ять літ очолювала Старосамбірську районну раду, але під час недавнього волевиявлення поступилася першістю і посаду голови Старосамбірської громади очолив Ігор ТРУХИМ. Ми прогнозували Тетяні Іванівну іншу кар’єру, але вона прийняла запрошення бути першою заступницею Добромильського голови Петра КУЛЯСА. На наше запитання, чи відчуває зараз дискомфорт, з посмішкою відповіла, що ні, і зізналася, що стало легше, просто поменшало відповідальності. Бо коли «на голові» увесь район з його численними проблемами та недолугими амбіціями окремих діячів, то це одне, а коли одна четверта району – то, самі розумієте, простіше. Хоча, тут же додала, що територіальні громади мають свої проблеми та виклики і зараз активно працює над тим, щоб на першому етапі налагодити життя в трохи інших умовах та об’ємах… І вона завжди готова підставити будь-якому чоловікові своє тендітне жіноче плече. Під «чоловіком» розуміємо Петра Петровича. В Добромильській ОТГ, за словами Тетяни Іванівни, командний дух – як це було колись і в райраді, але тягар проблем все ж є. Якихось комплексів з приводу того, що колись керувала вона, а тепер керують нею, не відчуває. Здається, так само не відчуває комплексів і Петро Куляс, який має у підлеглих колишню начальницю району.

Микола ФРЕЙ свого часу керував Самбірською райдержадміністрацією, а зараз лише заступник голови Рудківської міської ради Івана ЛОЗИНСЬКОГО. Зізнався нам, що жодного психологічного бар’єру після переходу на нову посаду не було. Його нинішня робота нічим не відрізняється від тих буденних проблем, які були у цілому Самбірському районі. Каже, навіть, не дуже помітно, просто їздить тепер зі свого Чернихова не в Самбір, а в протилежний бік – у Рудки. Його Луківська ОТГ увійшла до складу Рудківської і все надалі залишається близьким та рідним. На наше запитання, чи вже сварив його новий шеф Іван Лозинський, сказав коротко: «Ще не було за що…»

Хотіли ми коментарів на цю тему і в колишнього голови Самбірської РДА, колишнього голови обласної бюджетної комісії Олега ДОМЧАКА, який після всього став заступником голови Новокалинівської ради Богдана ЮЗВЯКА. В кабінеті (чув у слухавку) було багато люду, а відтак Олег Іванович сказав, що має в кабінеті відвідувачів, якраз обговорюють нагальні питання впровадження нових проєктів і тому віддзвонить пізніше. Але, мабуть, через зайнятість забув, проте, знаючи того чоловіка багато років, відчуваємо, що де б не працював, викладається сповна.

Роман ІВАНЧУК.      

Вас це може зацікавити

Залишити комментар