Наче столиця велоспорту…

SambirWZ
105
У Старому Самборі цією неординарною подією дуже пишаються і наша газета не може не розділити цю радість. Легендарний формат Gran Fondo, популярний серед аматорів багатьох країн світу, традиційно приймав Старий Самбір.

Змагання Гран Фондо Україна 2021 були організовані Львівським велосипедним клубом під егідою Федерації велосипедного спорту Львівської області. Підтримку заходу здійснила Старосамбірська міська рада. Під час відкриття спортивного свята були міський голова Ігор ТРУХИМ, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман ХІМЯК.
Веломарафон проходив відразу на двох дистанціях: Старий Самбір – Турка – Старий Самбір – 90 км та Старий Самбір – Сянки – Ужок – Старий Самбір – 140 км. Старт і фініш гонки відбувалися на площі Ринок і стартувало 506 велосипедистів з Києва, Борисполя, Бучі,  Боярки, Ірпіня, Вінниці, Вишневого, Дніпра, Запоріжжя, Чернігова, Червонограда, Білої Церкви, Броварів, Кам’янського, Коцюбинського, Хмельницького, Харкова, Тернополя, Лужина, Львова, Жовкви, Буська, Мостиськ, Пустомит, Новояворівська, Стагого Самбора, Дрогобича, Сокалю, Самбора, Івано-Франківська, Нетишина, Новоселівки, Миколаєва, Полтави, Одеси, Херсону, Чорноморська, Мелітополя, Кам’янець Подільського, Рівного, Рудно, Луцька, Ужина, Ужгорода, Великого Березного, Хуста, а також Мінська (Білорусь) та Вінчестер (США). Тепер ви уявляєте масштабність спортивного дійства, через яке навіть довелося частково обмежувати рух транспорту. 

Наші земляки вирішили поборотися у двох категоріях. Павло ВОЛОЩАК стартував на дистанції Старий Самбір – Турка – Старий Самбір – 90 км. Андрій ЗИБЛІКЕВИЧ та Ігор НОВОСЕЛЬСЬКИЙ взяли старт до Ужоцького перевалу з поверненням у Старий Самбір (140 км).

Андрій Зиблікевич та Ігор Новосельський також показали гідний результат на цих перегонах: 140 км за 4 години 38 хв. Достойно підкорив шлях і Павло – подолав 90 км за три з половиною години. 

Серед родзинок цьогорічного веломарафону – можливість спостерігати за перегонами на великому екрані на центральній площі у прямому ефірі та відчути напругу і насолоду. Нам залишається додати, що Gran Fondo Ukraine – це легендарний формат родом з Італії, 90 або 140 кілометрів гірських доріг, краєвиди, від яких перехоплює подих, майже 2000 метрів набору висоти і все це при температурі +30 під палаючим сонцем. 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар