Наразі Самбірська громада найкраща…

SambirWZ
128
В області оприлюднили рейтинги територіальних громад, назвавши двадцятку лідерів. Заможними будуть ті громади, які мають у себе хоч трохи якоїсь економіки це факт.

САМБІР виграв, бо до нього притулилася лише Стрілковицька сільрада, яка сама була небідною, і не особливо треба з кимось ділитися… Отож, у число щасливчиків з нашого краю потрапила лише Самбірська з показником у 48,6 бала. Два інші лідери – Дрогобицька та Жовківська ОТГ, далеко попереду і сягають ледь не під сотню. Різниця велика, але можете собі уявити, на якому дні інші громади, що створилися після виборів і здобули нових очільників.

Загальне враження від того, що створилося. Наразі минають організаційні моменти, громади приймають на свій баланс об’єкти, а людей – у штатні розписи. До речі, відслідковується цікава тенденція: штати чиновників зростають в різних прогресіях. Когось голови мусять взяти до праці, бо начебто винні за щось, за когось просять сильні світу цього, і їм не відмовиш, хтось мусить виконувати вказівки зверху і укомплектовувати штати начебто необхідними спеціалістами… Як наслідок, функціонерів буде багато. Нехай би були – це ж бо також наші люди, які хочуть кудись ходити на роботу, але чи витримають бюджети такі навантаження? І чи не станеться так, що усі зароблені в громаді фінанси треба буде віддати новітнім чиновникам, нічого не залишаючи на розвиток самих громад? Наразі ми просто питаємо, але прийде час і головам громад треба буде на них відповідати.

У понеділок Львівська ОДА оприлюднила рейтинги громад виключно щодо динаміки наповнення бюджетів. Жодна з наших громад не увійшла навіть у десятку кращих.

Роман ПОГОНИЧ. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар