Наших обдурили!

SambirWZ
171
Галицький районний суд міста Львова дозволив підприємцям із Запоріжжя, які обдурили самбірське комунальне підприємство на 1,86 млн. грн., вийти під заставу до оголошення вироку. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на ухвали, оприлюднені в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

КРИМІНАЛЬНЕ провадження щодо привласнення коштів самбірського комунального підприємства «Об’єднане» було порушено ще у червні 2018 року. Суд дозволив затримати керівника та засновника ТОВ «СТО «Зелений гай» Федора МІШИНА та Анатолія ТЕРТИЦЮ. Вони вийшли під заставу у 681 тис. грн.. кожен.

За матеріалами справи, «Зелений гай» став переможцем закупівлі, яку проводило самбірське комунальне підприємство «Об’єднане». У грудні 2017 року з фірмою підписали договір на закупівлю бульдозера загальною вартістю 2,84 млн грн. Однак, за підозрою слідства, панове Тертиця та Мішин свідомо поставили бульдозер, який не відповідав технічному завданню. Його реальна вартість становила 982 тис. грн замість 2,84 млн грн. Відтак, компанія завдала збитків самбірському комунальному підприємству на 1,86 млн грн.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар