Навіщо святі отці їздили у сиротинець

SambirWZ
147
Продовжуємо відслідковувати долю Лаврівського сиротинця як такого, що через брак фінансування може просто зникнути.

НАГАДАЄМО, там перебуває нині девятеро дітей, на утримання яких з місцевої казни треба вділити 4,5 мільйони гривень – надто великі витрати як для Старосамбірської ТГ, а інші громади, які хотіли б поселити туди своїх вихідців, не поспішають з розкритим гаманцем.

Темою зацікавився депутат Львівської обласної ради Юрій ДОСКІЧ і одного разу поїхав туди, щоб оцінити ситуацію. Оцінив – і минулого тижня приїхав знову, уже з першим заступником голови громади Русланом Пупою, отцями Михайлом Чабаном – настоятелем Селезіян УГКЦ та Андрієм Боднаром – Директором Центру ім. Св. Боско, які допомагають потребуючій молоді, дітям та цілим сім’ям. Їхній досвід у цьому неоціненний. Товариство обмінялося думками та пропозиціями щодо того, у якому напрямку рухатися. І маємо спільне бачення вирішення проблеми. Головне завдання, яке тепер стоїть перед нами та громадою, – зробити все можливе, аби будинок продовжував працювати, констатує Юрій Доскіч.

Ми поцікавилися у мера Старого Самбора Ігоря ТРУХИМА, як він реагує на свіжі ідеї, і той зазначив, що це лише одне з напрацювань, одна з пропозицій… Тему вивчатимуть надалі і шукатимуть найкращі варіанти, щоб не дати пропасти хорошій матеріальній базі закладу.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар