Не підкупив перетину кордону

SambirWZ
440
За процесуального керівництва Самбірської окружної прокуратури працівниками відділення №1 Самбірського райвідділу поліції завершено досудове розслідування та  скеровано до суду угоду про визнання винуватості у кримінальному провадженню 35-річного жителя Івано-Франківської області. Він обвинувачувався у наданні неправомірної вигоди службовій особі при спробі незаконного перетину державного кордону..

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на території міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Смільниця-Кросценко», під час перевірки документів для перетинання державного кордону на виїзд з України намагався дати працівнику прикордонної служби неправомірну вигоду 500 доларів США, що за курсом станом на 28.02.2022року складало 14 627 грн. 45 коп.

На шлях підкупу для перетину кордону іванофранківець пішов тоді, коли йому було достовірно відомо, що у зв’язку із введенням воєнного стану тимчасово обмежено виїзд за межі України чоловікам віком від 18 до 60 років,

У судовому процесі обвинувачений повністю визнав свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні, уклав відповідну угоду, погодившись на призначення покарання у вигляді 34 тисячі гривень штрафу.

Андрій ЗАТВАРСЬКИЙ, начальник Старосамбірського відділу Самбірської окружної прокуратури.                      

Вас це може зацікавити

Залишити комментар