Не прогавте свої аварійні мости

SambirWZ
128
Ця подія не з наших теренів, але так чи інакше і нас стосується. Ви уже знаєте, що в селі Гайок Кам’янко-Бузького району обвалився міст. Богу дякувати, нікого у той час на мості не було, тому обійшлося без жертв.

Цікава реакція з боку влади. Як зазначили в Укравтодорі, на думку кандидата технічних наук та провідного експерта будівельного Максима КОВАЛЯ, руйнацію цього моста спричинила… безвідповідальність водіїв, адже, попри заборону, через аварійний міст продовжували курсувати багатотонні вантажівки… Бачите, як все повернулося – водії винні, бо експлуатували аварійний міст. А чому він став аварійним? І як мали курсувати автівки по трасі національного значення Львів-Радехів-Луцьк?
Ми не сумнівалися у тому, що після цього випадку одразу піде команда перевірити усі інші мости області. Так і сталося – комісія з питань надзвичайних ситуацій внесла таку пропозицію. Точну кількість аварійних мостів вираховуватимуть протягом трьох місяців.
А тепер те, що стосується нас. Якось так прийнято, що найперше увагу приділяють дорогам, потім – тротуарам, а вже на якомусь там надцятому місці – мости. Їхня кількість, особливо на території колишнього Старосамбірського району дуже велика і нам чомусь видається, що місцеві люди найліпше знають, де і які мости не витримують випробування часом. І поки працюватиме відповідна комісія з підрахунку аварійних мостів, радимо горянам вносити свої пропозиції… Мабуть, після обвалу у селі Гайок держава виділятиме гроші і на мости та мостики… Не прогавте час.
До слова, на Львівщині є 1182 мости, які перебувають на балансі обласного департаменту дорожнього господарства. Ще 700 мостів – на балансі Служби автомобільних доріг. Багато з них мають ознаки аварійності.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар