Не такі вже ті «зашквари» і «зашкварені»

SambirWZ
234
Якщо хтось когось дуже хоче ударити, то хоч палицю знайдіть
Від повідомлення на сторінці «Центр протидії корупції» у соціальних мережах можна чекати хіба сенсації. Тим паче, від розслідування під багатообіцяючим заголовком «Зашкварений Лопушанський». Наш Лопушанський – народний депутат України, якого обрала велика Самбірщина та Сколівщина.

Нам нагадують, що на виборах йшов як самовисуванець, а в парламенті приєднався до фракції Європейська Солідарність, і нам вирішили розповісти, як Лопушанський захищає судові клани і на радість олігархам блокує екологічні закони.

«Лопушанський, як і вся ЄвроСолідарність, виступив проти очищення Вищої Ради Правосуддя. Як можна захищати упирів, на яких тавра ніде ставити, це загадка. А виборцям Лопушанського покажемо на конкретному прикладі, чому такі огидні дії стосуються кожного». Далі йдеться про дослідження сайту Захід-нет про те, як самбірські судді «відмивали» пияків, яких за кермом ловили і яких потім начебто брала на виховання фірма «Білаки», де вони начебто працювали. Справді, то була галаслива історія, в якій і ми пробували розбиратися. Справа у тому, що Іван БІЛАК – підприємець, на дух не сприймає пияків, тим паче, за кермом. Тут явно хтось підтасовував подання до суду від імені керівника фірми… Але так чи інакше, завдяки колегам з Захід-нет історія стала надбанням громади, шило вилізло з мішка, суддів, причетних до розгляду цих справ, покарали. 

У статті «Зашкварений Лопушанський далі йдеться про те, що Вища Рада правосуддя – орган, який повинен карати суддів за вчинені проступки. Гадаєте судді з округу Лопушанського покарані? Вгадали, всі вони продовжують вершити правосуддя…» Один служитель Феміди отримав догану з позбавленням права на отримання доплат протягом місяця. А згодом після скарги самої судді змінила «суворе» покарання на просте попередження. Бо, як написали у ВРП, у судді позитивна характеристика. І досвід роботи. Інший суддя отримав попередження.  Наша газета про ці покарання писала ще раніше, вже й забула, але у нас питання до авторів «Зашкареного» – щось не дуже ліпиться, або ліпиться з великою натяжкою: пияки за кермом, Іван Білак, місцеві судді, Лопушанський та Вища Рада Правосуддя. І навіть сумніваємося, що нардеп знайомий з пияками і суддями… Це такий «зашквар», який, можна сказати, за вуха притягнули як сенсацію. Та й сам Андрій Лопушанський, мабуть, і гадки не мав, що коли хтось збиратиме його «зашквари», то все зведеться до такої банальності. Тут радше інша ситуація – автори «Зашквареного» самі написали, що Андрій Лопушанський голосував у питанні Ради Правосуддя так, як уся Європейська Солідарність. Тобто, підкорився волі фракції – то гріх, провина, «зашквар»?     

Це далеко не єдиний зашквар Лопушанського, цитуємо далі антикорупціонерів. «Зі свіжого: він разом з колегами з ЄвроСолідарності допоміг провалити екологічний закон, спрямований на кардинальне зменшення промислових викидів. Як це прийнято у Європі. На радість олігархам, в тому числі завдяки таким як Лопушанський, заводи олігархів можуть і надалі труїти українців». Не знаємо, чому наш нардеп не голосував за цей закон, але знову ж таки – «разом з колегами з ЄвроСолідарності…» Значить, за рішенням фракції… 

Ми планували передрукувати «Зашкавареного Лопушанського» слово в слово, аби більше виборців знали. Але коли прочитали, то переконали себе у тому, що не такі вже ті «зашквари» і «зашкварені». Ми не хотіли б обожнювати діяльність нардепа, але якщо вже шукати «шкварки», то переконливі, «м’ясисті», а не так просто… 

Роман ІВАНЧУК. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар