Невдовзі Самбір прийматиме «Експедицію громад: фокус на туризм»

SambirWZ
139
Таку новину розповсюдила керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя ТАБАКА. «Експедиція» має на меті оновити туристичну інформацію Самбора та про нього, перетворити потенційно цікаві об’єкти для туризму на «туристичні магніти» та стимулювати владу по-новому поглянути на туристичні потоки, їхній вплив на місцеву економіку.

“Загалом з бюджету Львівщини на реалізацію туристичної програми впродовж 3 років було виділено 9 млн. грн. Варто зазначити, що туристичний збір за цей період склав 46,7 млн. грн., – наголосила Наталя Табака. – Прийнято обласну програму розвитку туризму на період 2021-2023 років».
Дозвольте свої міркування у царині розвитку туризму. Ми вже його стільки літ розвиваємо, що туристи мали б у нас уже, перепрошую, табунами ходити – штурмувати старовинні дерев’яні сходи на ратушу, стояти в черзі до мощей Святого Валентина, лазити у підземелля, спустошувати наші крамниці та об’їдати кафетерії, але наразі цього нема. Може ми не вміємо себе показати, може ми не зовсім цікаві для іногородніх, але у наш бідацький час говорити про туризм на хоч якомусь серйозному рівні не доводиться. Плюс до того, ковід ще не вмер і кількість колективних подорожей значно зменшилася. Ну, але якщо «експедиція» до нас приїде, то поговорити можна, чому б ні?

Роман ІВАНЧУК. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар