Нові депутати врятували кворум сесії райради

SambirWZ
551
Як і обіцяли минулого разу, коротко розповімо вам про перебіг сесії Самбірської районної ради. Сенсацією того засідання став запит депутата райради Євгена КВАСА на звіт депутата міськради Володимира КОВАЛІВА, який раніше керував районним комунальним підприємством, а Євген Володимирович досі керує міським комунгоспом… В ратуші під час звіту пана Кваса вирували пристрасті, а тепер, не виключено, завирують у «білому домі».

Ще одна не сенсація, а просто подія. Набули повноважень два депутати райради Надія КУЦАЛАБА зі Самбора та Михайло БЛАЖІВСЬКИЙ з Турки. Вони сіли на ті самі місця, де на початках каденції сиділи Василь КУРІЙ та Василь ГРИЦАК, які розчарувалися у тому, що їх обрали у цю раду і помпезно з галасом віддали мандати. До речі, обидва були представниками Стрілківської громади, а тепер ця громада не має жодного представника у цій раді. Панове Куцалаба та Блажівський без будь-яких партійних комплексів увійшли в представницький орган, а пан Курій залишився членом виконкому Стрілківської громади, Василь Грицак – сільським старостою… Новобраний голова ради Віталій КІМАК насправді вдячний, що прийшли на сесію новачки, бо інакше забракло б кворуму. 

Окрім того, депутати заслухали звіт окружної прокуратури Самбірського району, внесли зміни до районного бюджету, чим створили можливість розблокувати рахунки соцзахисту РДА, виділили кошти субвенцій Бісковицької та Ралівської ТГ на погашення заборгованості за електропостачання системи камер відеонагляду, передали кошти обласного бюджету та місцевого бюджету Бісковицької ТГ на потреби СТОК Прикарпаття, передали кошти спецфонду районного бюджету на реалізацію інвестиційних проектів Турківської ТГ.

«Приписали» у адмінбудинку райради на правах оперативного управління офісними приміщеннями радіо редакцію «Поступ» та СТОК Прикарпаття. Передали майно та земельні ділянки під освітніми закладами зі спільної власності територіальних громад у власність окремих ТГ за їх географічною приналежністю. Прийняли звернення до мобільних операторів з проханням покращити якість мобільного зв’язку на території окремих населених пунктів Самбірського району та скерували звернення до центральних органів влади з ініціативою підвищити розмір пенсій та не допустити підвищення тарифів на комунальні послуги для населення. До речі, про мобільний зв’язок. було б добре, аби не тільки звернення скерувати операторам, бо їх цим не налякаєш, а от запросити на сесії надавача послуг можна і треба.  

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар