Нові пункти пропуску – це чудово, але…

SambirWZ
195
Першим цю новину розповів народний депутат України Андрій ЛОПУШАНСЬКИЙ, зазначивши, що пункти пропуску через кордон з суміжними державами мають велике значення для розвитку економіки та туризму в Україні.

НАРДЕП нагадав, що за попередні роки його діяльності як народного депутата у 2021 році розпочали будівництво пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховіце». Нагадаємо, пункт будують поляки на своєму боці, а нам залишаються хіба добрі дороги зробити… А от свіжа подія. Завдяки моїм депутатським зверненням до Міністерства фінансів України, Держмитслужби та великим зусиллям у вирішенні питання будівництва та відкриття нових пунктів пропуску, таких як «Лопушанка-Міхновець» та інші, зроблений ще один вагомий крок, пише Андрій Ярославович. На засіданні уряду розглянули та затвердили включення пунктів пропуску «Лопушанка-Міхновець», «Боберка-Журавин» та «Бистре-Мшанець» до плану заходів з облаштування пунктів пропуску на 2021-2023 роки як пріоритетні. А це означає, що крок за кроком, але ми рухаємось у правильному напрямку. Вірю, що вже не за горами і підписання Міжурядових Угод з Республікою Польща.

Цю новину потім розповсюдили і інші відомства, вважаючи, що є у цьому прогресі і їхня праця… Хоча, укотре хотіли б нагадати високим чиновникам, що відкривати нові пункти – це благородно, а от наша «Смільниця» завмерла і, схоже, це нікого не переймає. Обиватель каже: навіщо відкривати одне, якщо досі не можуть відчинити ворота на тому, що уже багато літ успішно працювало.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар