Нудьга за мільйони

SambirWZ
110
Ми знову влипли в скандал всеукраїнського масштабу. Обурені батьки викликали телевізійників у Хирів у відпочинковий табір для дітей. Щойно здихалися іншої сенсації – отруєння двох десятків дітей, а тепер – нудьга за мільйони в таборі «Соколята».

З’ясувалося, що там відпочивають діти з усієї України – з незаможних родин чи багатодітних. Це особлива когорта, це ті, які потребують трохи більше уваги. Тим паче, держава на відпочинок виділяє купу мільйонів і так чи інакше, їх треба відпрацьовувати. А виходить навпаки – діти не могли дочекатися кінця зміни, телефонували батькам і просилися додому. Одній дівчинці стало зле, болі в животі, але швидку їй не викликали, бо то, за словами наставників, міг бути банальний нервовий зрив через непорозуміння з ровесницями… Погано харчують і доброго дозвілля нема. Вожаті то приходять на роботу, то розраховуються одразу. Назвати це плинністю кадрів не можемо. Якщо вже підбирали вихователів, то нехай би їм казали і про умови праці чи оплати… У приміщеннях брудно і незатишно, в одних кімнатах провадять ремонт, а в інших – уже живуть юні відпочивальники. Може надто багато їх привезли батьки, оплативши дорогу, може табір на стільки душ не розрахований? Але хіба це оправдання? Одне слово, як ми збагнули, халтура повна, і все це показали Україні. 

Шановні організатори літнього відпочинку дітей, якщо вже вам Бог допоміг виграти поважний тендер на ці послуги, то будьте добрі, організуйте і харчування достойне, і дозвілля. А то псуєте настрій дітям, а потім хіба журналісти роботу мають…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар