Очікування тривалістю 13 років

SambirWZ
256
Змушений звернутися у вашу газету, бо цим питання займаюся уже багато років, але, крім говорильні та обіцянок, 13 літ нічого взамін не отримуємо. Я один з тих ініціаторів, які займаються порятунком Ралівки від нищівних паводків, які уже були, і їхні наслідки ми уже відчули…

Річ у тому, що та дамба, яку насипали до кінця Задністря, не оправдовує покладених на неї надій. Зробили розрив до підвісного моста. І як тільки будуть великі води, через той розрив стихія знову потече на населені пункти, перед тим знищивши усю збудовану дамбу. Кожного року нам обіцяють фінансування на завершення тих робіт, однак все залишається на рівні обіцянок. На рік нинішній заклали 3 мільйони гривень, однак півроку минає, а роботи не ведуться.

А по другий бік Дністра – та ж проблема: Дністер точить береги, забираючи старі липи, людські городи. Думаю, у цьому питанні мали б об’єднати зусилля і наша Ралівська ТГ і Самбірська та якось спільно попровадити роботи. Може тоді справа зрушиться з мертвої точки. Бо стільки літ чекати набридло. Ви ж бачите, що твориться з паводками у країнах Європи і скільки людей уже загинуло, чи пропало безвісти.

Ярослав ТЕСАК.  Житель с. Ралівка.   

Вас це може зацікавити

Залишити комментар