Ось так виглядає «географія» негараздів від «Київстар»

SambirWZ
118
У одному з попередніх спецвипусків ми написали про вкрай поганий зв’язок від «Київстар». Тема дістала багатьох, бо платимо багато, а, щоб побалакати з кимось, треба виходити з приміщення на подвір’я. А потім наш репортер зі своєї сторінки у соціальних мережах попросив земляків надати адреси, де домашній зв’язок не працює, а якщо й працює, то тільки в одній точці, наприклад, біля вікна у спальні, чи біля стола на кухні. Вдячні, що ви відгукнулися і, як обіцяли, відповідний лист скеровуємо компанії та будемо чекати не стільки на якусь аргументовану відповідь, скільки на реальне поліпшення зв’язку.

Шановні читачі, ви допомогли нам скласти географічну карту негараздів з мобільним зв’язком. І нині розповідаємо, що у нас вийшло і де споживачі послуг страждають. Хочемо, що цю карту оператори зв’язку взяли до уваги і… виконання.
Самбір, вул. Братів Бережницьких, Терло, вул. Центральна, Кульчиці, вул. Козацька 97, Долобів, вул.Лісна, Стрілковичі, вул Середня, 3, Містковичі ціле село поганий Інтернет, Самбір,Садова,7, Коцюбинського, 15 а, Шухевича, 41 а., Тершів, вул. Центральна, 18, Ралівка – навіть на вулиці звязок нікудишній, Стрілковичі, вул. Жовтнева, Самбір, вул. Сонячна, Ралівка, вул Поповича, Лайф на Заміській теж ніякий, Нагірне, вул.Зелена, Надиби, Самбір, вул.Чорновола, Шпитальна, Коцюбинського,25, Ракова – жахливий зв’язок, Лопушниця, вул Івана Франка 5 а, Самбір, вул.Коцюбинського, 31, Хлопчиці, Долобів, Новосілки-ГостинніМи – теж писали скаргу у їх офіс, але результату нема. Може Рудківська ТГ об’єднається із Самбором для вирішення даної проблеми? Воютичі, вулиця Садова, Сіде, Самбір, Івана Франка, 64, вул.Шпитальна, 8, Коцюбинського, 33в, Шевченка, 3 – завжди дуже поганий зв’язок, Сушиця, Самбір, вул.Петлюри, вул. Карпенка-Карого, вул. Глінки, Стрілковичі, Терло, вул. Центральна, 109, Самбір, вул.Тургенєва, Гуманець, вул. Ясна, Викоти, вул.Новоселів, 12, Боневичі, вул. Лесі Українки, Самбір, вул. Шевченка, Сінна, 17, Ралівка – вул. Дружби – це кошмар, добре, що є вайбер і то так якби з другої планети. Самбір, Шухевича, 92, Ралівка – щоб щось почути, треба виходити на вулицю, мікрорайон нафторозвідки. Київстар давно спаскудився. Зв’язок жахливий, ще й тарифи піднімають без відома абонентів. Треба відмовлятися масово від такого зв’язку. Корналовичі, Бабина, Самбір, вул. Некрасова, 3, Січових Стрільців. 31 – таке враження що в підвалі, Стрілковичі, вул. Самбірська, 6, Самбір, Шевченка,5. ІВАНКА КИЇВСТАР: «Добрий вечір. Дякую за збір інформації та відповідальне ставлення до проблеми. Інформацію про складнощі з покриттям передала в технічний відділ на перевірку і усунення. З боку Компанії буде зроблено все можливе для поліпшення якості мережі» Посада Новоміська, Самбір, вул. Стуса, Бачинських, Воютичі, Погірці, Центральна, 11, Самбір, Шухевича, 82, Задністря, Ралівка, Ралівка, Відродження, 85, Бісковичі, вул.Шевченка, Самбір, вул Коновальця, Ралівка, вул Польова, Самбір, Франка від 62 до 95, Чуква, Самбір, Руська, 6, Стрілковичі, Мічуріна, 12, Вільшаник, Ралівка, вул. Придністрянська, Самбір. вул.Сніжна, Сушиця, вулиця Копача,109, Нагірне. Людоньки, та в основному пів Самбора з поганим покриттям, кому не подзвониш – мають кілька точок, де є мережа особливо в багатоквартирних будинках, ще в своїх приватних будинках ситуація трохи краща і то… Трохи далі від центру міста мережу зі свічкою треба шукати… Муроване, Чижки, Нагірне, Шевченка, 48а.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар