Плов з куркою, 

SambirWZ
111
або Надзвичайна пригода нехирівського масштабу
Ця новина дуже швидко облетіла усі інформаційні сайти. Ще б пак, у Хирівському «Лаярі» отруїлося одразу 17 дітей віком 13-18 років. Це вважається надзвичайною ситуацією на рівні держави. Спочатку шпиталізували кількох дітей, потім до Самбірського інфекційного шпиталю довезли інших… Заклад виграв тендер на оздоровлення дітей соціально вразливих категорій з усієї України. Потерпілі були з Кривого Рогу. 

Уже за два-три дні дітям стало легше, хоча поступили у стані середнього ступеня важкості, мали температуру, проноси, болі в животі. Медики визнали, що це харчова токсикоінфекція… Стан стабілізувався і медики відпустили дітей у доброму здоров’ї через три дні.  Про це кореспонденту Укрінформу повідомила завідувачка інфекційного відділення Самбірської центральної районної лікарні Світлана ІВАНЮК: «Стан дітей прекрасний. Вони практично здорові, не гарячкують, апетити хороші, блювоти та проносу нема, стан стабільний, всі хочуть виписуватися… За медичними показниками, їх можна виписувати. Тільки от результатів аналізів ще немає. Відкрита кримінальна справа і я чекаю хоча б одного результату аналізу, лабораторія працює», – сказала лікарка. Вона зазначила, що наразі є конфлікт, бо їй і тренеру батьки дітей телефонують та скаржаться, що вони оплатили путівки в спортивно-оздоровчий комплекс, а діти в лікарні… За словами лікарів, імовірно, причиною отруєння дітей міг бути не до кінця приготований плов з куркою.

У зв’язку із отруєнням дітей, яке сталось у спортивно-оздоровчому комплексі «Layar Palace» в Хирові, в райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Івана ІЛЬЧИШИНА. Ситуацію, яка призвела до масового захворювання на гостру кишкову інфекцію відпочиваючих, визнали як надзвичайну ситуацію об’єктового рівня.

Цей заклад пов’язують з іменем народного депутата України Андрія ЛОПУШАНСЬКОГО, а відтак – з’явилися численні коментарі, у яких ледь не його звинувачують. Це традиційно, хоча інші коментатори відповідали: та не стояв Андрій Ярославович біля кухонної плити… Але як би там не було, факт не з приємних і, очевидно, господарі закладу проведуть певну профілактичну роботу. І разом з тим, хотіли б сказати, що влітку такі факти завжди трапляються і можуть вигулькнути будь-де, навіть у закладах, якими не опікується народний депутат. Наприклад, кілька років тому масове отруєння було у відпочинковому таборі в Стрілках, що ним опікується єпархія УГКЦ. Бачите, навіть Господня ласка не врятувала діточок від проблем.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар