Подарунок італійських українців

SambirWZ
1 026
Військова інтервенція московії зцементувала українців. Вони, де б не були, відчувають, що є синами і дочками єдиної Батьківщини. А її жорстоко калічить, кровавить одвічний ворог – московія. Тепер спільне завдання нації – перемогти путінську орду.

Заради спільної перемоги працюють всі. Кожний на своєму місці. Хтось зі зброєю на фронті, хтось з мікрофоном у руках, хтось приносить і щиро ділиться тим, що має і чим може.

Таким чином українці, які живуть і працюють в містах Італії – Монтесе, Вігналя, Сузара, Лузара, Нонантоля, Мірандоля склалися і купили автомобіль «швидкої» Фіат Дукато. Його подарували Самбірському міському ЦПМСД. Головний лікар центру Андрій Бобак сказав, що ним при потребі зможуть безперешкодно користуватися місцеві військові медики. З ними співпрацює первинка.

Місточком між медичним закладом та зарубіжжям для  благодійності стала самбірчанка Оксана Стащишин, родичі якої в Італії. До цього долучився член ВО «Свобода» Степан Сюшко. А досвідчений перевізник Іван Швед не лише доставив «швидку» з пакетом відповідних документів на оформлення. Йому краяни у додачу, щоб не їхав порожняком, завантажили кузов різним потрібним військовим, біженцям крамом.

Керівник міської первинки Андрій Бобак висловлює щиру подяку організаторам за такий подарунок. А також краянам із сонячної Італії за щирість душі та розуміння сучасних проблем самбірчан, медиків зокрема.

Микола СЕНЕЙКО.

На знімку: Степан Сюшко, Оксана Стащишин та Андрій Бобак і подарований автомобіль «швидкої».

Фото автора.    

Вас це може зацікавити

Залишити комментар