Поки маршрутка доїде у Міжгайці, не буде жодного вільного місця

SambirWZ
212
Це питання на сесії Самбірської районної ради Михайло КОВАЛІВ уже піднімав. Але – або зле піднімав, або його не почули, адже проблема залишилася… Пан депутат мешкає у Міжгайцях, з яких годі вранці добратися до райцентру.

Проблема, нагадаємо, у тому, що поки з Бірчиць та інших сіл маршрутка добирається до села пана Коваліва, то уже усі сидячі місця зайняті. А водії, опасаючись поліцейських, стоячих пасажирів не хочуть брати. От і виходить, що транспорт ніби є, а ніби й нема. Це дуже дратує земляків Михайла Івановича, тому минулої п’ятниці він прийшов до заступника голови Самбірської РДА Василя ВІСЬТАКА. Відразу про фінал розмови – будуть звертатися у Самбірське АТП-14608, сподіваючись, що керівник Іван РОМАНЯК вивчить ситуацію і, не виключено, запропонує селянам ще один рейс.

Це, повірте, справді проблема, бо якщо візьмуть в машину несидячого, то штраф – 17 тисяч гривень. Багатенько, скажемо так. На тій же імпровізованій нараді ми почули про те, що міський автобус, який їздить в Самборі на вулицю Східну, уже чотири рази потрапляв під штраф. Покарання – в імя того, аби люди не заразилися ковідом. Мета благородна, та тільки розповсюджувачем небезпечної недуги є не завжди транспорт, а страждати треба. Насправді, як у Міжгайцях влізти в маршрутку, якщо нема жодного вільного місця.

А ще ми почули про цікаві нововведення, запропоновані Законом. В межах однієї окремо взятої громади можуть бути свої рейси. Рада оголошує конкурс, з’являються перевізники – ну, з тих, які мають свій бус, наприклад, а ще в додаток ліцензію, орендують, так би мовити, маршрут у АТП і їздять виключно в межах об’єднаної громади. Щось таке уже начебто практикують у Новокалинівській громаді… А у випадку з паном Ковалівим це може виглядати так: «внутрішня» маршрутка доїжджає лише до Рудні, висаджує пасажирів, бо на територію іншої громади, як от Самбірської, уже не має права заїжджати. Михайло Іванович каже, що така їзда його не влаштовує…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар