Посидіть пів години після вакцинації

SambirWZ
144
У час ковіду не сказати нічого про ковід було б недобре. Хоча добрим є  те, що останніми днями статистика захворювань проявила поблажливість. У всякому випадку, Львівщина уже не на позначках “більше тисячі”. Серед районів області Самбірщина теж в таблиці в самому низу. Однак, це не означає, що можна розслаблятися.

ОСТАННІМ часом обиватель більше говорить не про цифри захворювань, а про вакцинацію. З цього приводу ми  поспілкувалися з керівником Самбірського лабораторного центру Надією ШПАК. Щоправда, вона не дуже хотіла говорити про темпи вакцинації, вважаючи, що які є, такі є… Щеплення проводять одним препаратом, очікують на інший. Активно включилися у щеплення Самбірська, Ралівська, Бісковицька, Новокалинівська громади та їхні амбулаторії. Розпочинає щеплення Рудківська округа. Вакцинація триває згідно з “дорожньою картою” і найперше прищеплюють цільові групи населення – медики, соціальні працівники, педагоги і ті, які найчастіше контактують з населенням.

Ми перепитали у Надії Петрівни, чи потрібно людині, яка вирішила пройти вакцинацію, пройти ще й певні обстеження у медиків? Ні, додаткових обстежень не треба, однак неодмінно слід поспілкуватися зі своїм сімейним лікарем, який знає про усі болячки своїх пацієнтів. І дуже важливо, щоб після уколу пацієнт пів години ще перебував у приміщенні медзакладу під наглядом лікарів аби не було рецидивів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар