Про весняні дороги думають взимку

SambirWZ
81
В області затвердили Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки. 200 мільйонів гривень піде на ремонт автомобільних доріг місцевого значення, об’єктів комунальної власності на умовах співфінансування, а також на співфінансування проектів. Окрім того, як зазначив  заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, на ремонт автошляхів місцевого значення на Львівщині у 2021 році сумарно з перехідними коштами виділять 1, 1 млрд гривень з Державного дорожнього фонду.

До числа «щасливих» доріг потрапили, у тому числі, Мшанець – Стрілки, Турка – Лопушанка, Стрілки – Новий Кропивник. Планують відремонтувати дорогу Садковичі – Чернихів, зазначив Юрій Бучко. Він нагадав, що торік на ремонт автомобільних доріг місцевого значення Львівщина отримала загальний фінансовий ресурс з обласного та державного бюджету у сумі понад 1,7 млрд. гривень. За ці кошти відремонтували 250 кілометрів доріг, серед яких, зокрема, Мшанець – Стрілки.

Що стосується нашого регіону, то цьогоріч, за словами заступника голови ЛОДА Юрія Бучка, побачать майстрів на дорогах Смільниця-Старий Самбір, окремих ділянках Самбір-Нижанковичі, Садковичі-Корничі, Стрілки-Турє, Головецько-Мшанець та у самих Стрілках.

Юрій Бучко у розмові з нашим репортером розповів і про те, що закінчилися тендерні процедури для ремонту вулиці Промислової у Самборі. Це ще одна об’їздна довкола райцентру, яка має допомогти розвантажити місто від транзитного транспорту. Зокрема, з Мостиського напрямку можна буде втекти на львівський, минаючи Самбір. І навпаки – з Львівського – на Мостиський. Як тільки блисне сонечко, майстри візьмуться до праці. Вулиця Промислова має 3,5 кілометра полотна, які ремонтуватимуть за 53 мільйони гривень. Виконавець робіт – ТОВ «Шляховик-Т».

Ми не могли не розпитати у пана Бучка і про вулицю Коновальця як продовження об’їздної на Старий Самбір. Восени майстри дружно взялися лагодити шлях, але дійшли лише до повороту біля водоканалу. Далі – хоч танк замовляй… Ще тоді йшла мова про те, що зроблять стільки шляху, на скільки було виділено коштів як з обласного, так і з міського бюджетів. Закінчилися гроші і прийшла зима… Юрій Бучко каже, що на викінчення траси треба, аби місто виготовило проєктно-кошторисну документацію, а потім уже всі гуртом, включаючи й ОДА, думати, де брати необхідну суму. За деякими підрахунками, треба буде в межах 7 мільйонів… Варто сказати, що Коновальця ще має невідремонтовані тротуари…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар