Проблеми з харчування школярів та доїздом самі зникнуть?

SambirWZ
661
Навчальний рік розпочався разом з давніми проблемами. Про окремі з них розповів на сесії Старосамбірської міськради депутат Ігор ПІХОЦЬКИЙ. Зокрема, каже, в Першій школі досі не налагоджене харчування…

Ті гроші, які батьки дають дітям, опиняються в касах сусідніх магазинів – на чіпси, колу і всіляку іншу, перепрошую, гидоту. Здоров’я це не додає. Ігор Михайлович зажадав пояснень, зрештою, і ми в душі обурилися, бо як така велика школа може бути голодною. Ситуацію розтлумачила спеціаліст гуманітарного відділу міськради Марія ЛЕШКОВИЧ. Виявляється, все просто – оголошені тендери на харчування школярів не відбуваються. Причини зрозумілі – ніякий підприємець не хоче брати на свої плечі таку ношу, бо економічно невигідно – обіди в школах мають бути дешеві, а ще – харчування дітей украй відповідальна справа. Пані Марія зізналася, що уже самі просять бізнесменів заходити в школи, але прохання зависають у повітрі. Оголошений новий тендер, але яким буде результат, не знати. Ми почули і про те, що ніде в громадах не харчують дітей. 

І ще одна проблема від Ігоря Піхоцького. Школу в селі Кобло понизили у статусі, частина батьків обрали продовження науки в Старому Самборі, частина – у сусідніх Страшевичах. З Страшевичами ще більш-менш нормально, а от ті, як захотіли продовжити науку у колишньому райцентрі, мусять спочатку добиратися до Страшевич, а звідти – в Старий Самбір. Так би мовити, з пересадками. Це доволі незручно. Марія Лешкович зазначила, що рекомендували коблянським батькам Страшевичі, а вони замахнулися на Старий Самбір, от тепер і мають проблеми, бо нечемні, не послухали педагогічну владу. А в принципі, прокоментував ситуацію мер Ігор ТРУХИМ, замовили в Департаменті освіти ще два «Школярики» і, як тільки вони будуть, зникнуть і проблеми. 

А нам видається, що проблеми з харчуванням та доїздом до навчальних закладів зникнуть ще швидше і, мабуть, автоматично. Здається, все йде до того, що запровадять скрізь дистанційне навчання, як це було минулого навчального року.  

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар