Прикрився погорільцями?

SambirWZ
133
Охоронники лісу «Аркон», правильно спланувавши дії, зафіксували факт крадіжки лісу і запідозрили в недоброму лісничого Стрільбицького лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Івана Ф.

Службовець, користуючись своїм становищем та прикрившись причиною допомогти деревом погорільцям, вирішив і собі щось урвати. Підготувавши заздалегідь близько 11 кубів ялиці, яка була незаконно зрізана поблизу ділянки санітарної рубки, що її ж сам же й проводив, найняв приватних осіб для крижування та перевезення краденої лісопродукції, тим самим підставивши їх. Для підстраховки злодій набив на лісопродукцію «ліві» бірки, які, якщо задум викриють, мав видати це за легальний ліс.
Цей факт уже назвали кримінальним провадженням. Ліснику інкримінують ще й підробку документів. Компанія «Аркон» тримає під контролем цю справу, вважає, що перше рішення, яке має прийняти керівництво лісгоспу після службового розслідування, – негайне звільнення особи, що ганьбить лісову галузь.
«Арконівці» зазначають також, що прізвище пана Ф. неодноразово було пов’язане із оборудками незаконної лісопродукції. Його навіть причислили до клану лісової мафії у гірському районі.
Будемо чекати реакції правоохоронних структур.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар