Питав, як дійти до села, в якому мешкав

D7D9CmO
356

У неділю ввечері в лісі біля Тисовиці місцевий мешканець натрапив на тіло незнайомого чоловіка. Правоохоронці обстежили одяг покійного, виявили його особисті документи. У паспорті небіжчика зазначалося, що він народився у 1961 році. Чоловік мешкав у сусідньому селі Велика Лінина. 

Там поселився нещодавно, коли з дружиною розлучився. Його мати померла, тому жив сам у батьківській хаті. Сусідам та односельцям допомагав, коли в кого яка важка робота була. У нашому селі його сестра мешкає, то ж інколи до нього заходила, розповідають Львівській мануфактурі новин мешканці Великої Лінини.

Люди кажуть, що чоловік зник ще у п’ятницю, 29  січня. Очевидці пригадують, що у той день бачили його у Лаврові біля місцевої крамниці. Питав, як дійти до села, в якому мешкав. «Мабуть, заблукав. Його тіло лежало за 3 кілометри від Великої Лінини. Точної причини смерті ще не знаємо, чекаємо на висновок експертизи. Слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Кажуть, у чоловіка були проблеми зі серцем, – зазначають старосамбірські правоохоронці. – Його тіло було притрушене снігом. Якби не цей випадковий перехожий, то невідомо, коли би його й знайшли».

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар