Реальне сьогодення і правда минулого 

SambirWZ
104
Такі картини з нашого життя лягли в основу сюжету політичного роману
Українці люблять жартувати: «Якщо сам себе вранці не похвалиш, то цілий день ходиш, як обпльований». Отож бо в неспокійному очікуванні потримати в руках роман «Біль роз’ятрених ран». Майбутня книжка друкується. 

Кожна для автора – це те саме, що народження немовляти. А вона для мене десята. Попередні сподобалися читачам, належно їх оцінили фахівці – відзначені преміями імені В’ячеслава Чорновола, Володимира Здоровеги, Івана Филипчака, дипломами за участь у різних літературних конкурсах. Нагороди просто так не дають.

Читацька оцінка нової книжки ще попереду. Одразу скажу, що в романі «Біль роз’ятрених ран» через власні роздуми, аналіз фактів по-своєму досліджую природу ворожости Росії до України. Показую, що в горнилі політичних подій літературні герої, за прикладом Провідника ОУН Степана Бандери, який до останнього земного подиху сповідував  ідею «Подалі від Москви», відстоюють національну гідність, дорожать незалежністю держави, борються із злом, перемагають його. Загострюю увагу на відповідальності політиків перед собою, народом, нащадками і Богом.

Розкриваю першопричини військової агресії у 2014 році вихованця КДБ, президента РФ Путіна. Читач довідається, хто та якими зусиллями у критичний час, коли вже було анексовано Крим, окуповано частину Донбасу, утворено ЛНР і ДНР, ось-ось назрівав масштабний наступ ворога, поламав імперські плани Кремля, захистив державу. 

На тлі затяжної війни на сході відтворив період жорстокої ліквідації більшовицьким режимом УГКЦ, трагедію її духовенства, складну епоху боротьби УПА за незалежність держави. Цим підтверджую, що кривдник українців історично незмінний – Росія. 

Твір наснажений духом любови, патріотизму, спрямований проти державного безпам’ятства. Книжка розрахована на читачів всякого віку та інтересів.

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар