Роздоріжжя десяти аптек

SambirWZ
234
Дозвольте продовжити ту тему, яку ви недавно розпочали, – кількість аптек у Самборі. Ви назвали цифру – 40 закладів, а я сумніваюся. Візьміть бодай роздоріжжя біля «Літа» в Самборі – я там нарахував уже близько десятка аптек. І нові відкриваються. Причому, орендують фармацевти найбільш престижні квадратні метри.

За моїми підрахунками, це близько 40 тисяч гривень лише за торгову площу. Значить, господарі уміють наторгувати так, що, крім інших витрат, з легкістю віддають хазяям цю суму, яка, як ви правильно думаєте, лягає у вартість медикаментів.

Я своїй матері купую приблизно один і той же набір ліків. Так ось, один препарат коштує в середньому 1200 гривень, інший – 120. А одного разу знавці справи мене навчили – треба ліки привозити з Польщі. Почув пораду. Так ось, перший препарат мені привезли за 350 гривень, другий – за 35. Різницю рахуєте? І це при тому, що поляки уже усі свої накрутки зробили. А скільки крутять наші фармацевти? Ви маєте рацію, коли кажете, що за таких умов фармацевтичний бізнес украй прибутковий. Скажу простіше: нас просто нахабно дурять! Люди, будьте здорові і не давайте ділкам наживатися! Бо невдовзі дійде до того, що у нас розвинеться ще один вид бізнесу – аптечний туризм.

Юрій М., м.Самбір.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар