Рудківські дітлахи уже посадили 30 дерев  з тих 3 мільярдів, які запланував Зеленський 

SambirWZ
92
Навіяло на спогади. Десь наприкінці сімдесятих минулого століття, коли ще вчився у школі, а з центру Самбора перенесли на вулицю Жиліна (тепер Купилева) переносили однойменний памятник, школярів запросили закласти Алею пам’яті. Вперше в житті я сам посадив дерево, а перед тим нам розповіли, що це дуже благородно, що дерева виростуть, що буде багато кисню і так далі…

Потім я часто приходив до свого деревця, пильнував, як воно росте і справді мав купу задоволення. Але згодом концепція змінилася і на цьому місці влада запланувала будівництво садочка №14. Тоді я уже працював у районній газеті і вирішив, повернувшись у дитинство, згадати про Алею пам’яті, до якої теж причетний. Мене викликали у міськком тодішньої партії і розповіли, що у мене неправильні погляди на майбутнє, що садочок важливіший, а коли його зведуть, то мене особисто запросять посадити на території якесь дерево… Ніхто, певна річ, не запрошував, а я й не страдав. І коли нині дітей запрошують садити дерева, мені згадується ця історія, а заразом приходить і радість від того, що якраз школярі творять майбутні «легені» краю, на яких не будуватимуть садочки. Нехай і для них ці події будуть пам’ятними.  

В Україні стартувала акція «Створюємо ліси разом». Це начебто ідея Президента – висадити в Україні 3 мільярди дерев. Цифра якась надто фантастична, але яка вже є. Зрештою, хто порахує потім, скільки дерев висадили, а прозвітувати можна. Тим не менше, акція стартувала у Рудках. Лісівники ДП «Самбірський лісгосп» запросили вихованців Рудківського шкільного лісництва з керівником Оксаною ПАЦУЛОЮ, старшокласників та вчителів Рудківської СЗШ ім. В.Жеребного і озеленювали територію рідної школи. 

Майстер лісу Рудківського лісництва Анатолій ВОВК надав допомогу юним лісівникам і передав їм 30 саджанців декоративних дерев: туї Біоти, ялини колючої, самшиту, гібіскусу, магнолії, калини та провів з ними майстер-клас з технології садіння дерев та кущів і правильному догляду за ними.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар