Самбірська районна влада сама запросила перевіряльників на майданчик, який будували халтурники

SambirWZ
219
За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, повідомили про підозру 40-річному директору одного із підприємств Львівщини за фактом заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах та службового підроблення, інформує пресслужба відомства.

Улипні 2017 року між директором товариства-підрядника та Спортивно-туристичним оздоровчим комплексом (замовником) уклали договір на виконання робіт з реконструкції спортивного майданчика на території одного із сіл Самбірського району.
Директор підприємства, яке виконувало роботи, склав та підписав акти,  до яких вніс неправдиві відомості щодо повного виконання обсягів роботи на об’єкті. Зокрема, мова йде про наявність спортивного устаткування, якого фактично на об’єкті не було, об’єми виконаних робіт та використаних матеріалів, які реально на об’єктів не виконувались та не використовувались. Підприємець заволодів бюджетними коштами в сумі понад 260 тис грн. Наразі тривають слідчі дії, вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та встановлюється причетність інших осіб до цього кримінального правопорушення.
Не таємниця, що мова йде про спортивний майданчик на території молодіжного відпочинкового центру у Сприні. Тому ми попросили прокоментувати ситуацію голову Самбірської районної ради Віталія КІМАКА. За його словами, виконавцем робіт після тендерних процедур став не зовсім порядний чоловік. З самого початку було видно, що роботи тривають не так, як би це мало бути. Тому керівники району постійно – ледь не щодня їздили в Сприню, звертали увагу на якість робіт. На жаль, на багато наших зауважень підприємство – виконавець робіт, не звертало увагу. У 2018 році письмові зауваження підрядній організації надіслав директор СТОК «Прикарпаття» Михайло ЦИМБРИЛА.
Дійшло до того, що на майданчику зі штучним покриттям не стікала вода… А потім виконавець взагалі, як би це м’якше сказати, зник, каже пан Кімак. Тому нам не залишалося нічого іншого, як звернутися у правоохоронні органи – в прокуратуру та СБУ, з проханням провести ревізію на об’єкті. Тобто, ініціювали перевірку і вдячні, що халтурника все ж приструнять. Нам важливо, твердить Віталій Володимирович, щоб об’єкт був якісним. На нього витратили багато грошей, а відтак він повинен служити громаді не рік-два… Це центр національно-патріотичного виховання, куди приїжджатиме молодь з усієї України і не маємо права допустити, аби щось було не так… Зрештою, додав пан Кімак, цей об’єкт досі не завершений і не зданий в експлуатацію, оскільки ми не підписали кінцевий акт виконання робіт.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар