Шахраї – бо до Польщі поїхали

SambirWZ
135
Невдовзі постануть перед судом дві особи – чоловік та жінка, віком приблизно 50 років. На лаву підсудних прийдуть зі статтею Кримінального кодексу «Шахрайство». Що ж нашахраювали?

Як з’ясували правоохоронці, двоє осіб неправильно отримували компенсаційні виплати від місцевого управління соціального захисту населення на догляд за інвалідами… Слідчі територіального підрозділу поліції уже повідомили їм про підозри у шахрайстві.

Чоловік, наприклад, у 2017 році оформив в управлінні соцзахисту райадміністрації виплати на догляд за інвалідом, з яким проживає, але протягом 2017-2018 років виїжджав за межі України, проте, приховав ці відомості. Так само вчинила 51-річна мешканка Самбора, яка отримувала соціальну допомогу на догляд за інвалідом, а натомість протягом 2017-2019 років тривалий час проживала у Польщі, не повідомивши про це органи соцзахисту та продовжуючи отримувати компенсаційні виплати. Найбільше, що їм світить, – позбавлення волі на строк до трьох років.

Ми не записуємося до них у адвокати, більше того, це ж яку совість треба мати, аби бути доглядальниками для інвалідів, залишити їх і чкурнути на заробітки, однак, видається на те, що не від доброго життя вони поїхали додатково заробляти гроші.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар