Ще два тижні – і новосілля!

SambirWZ
294
Пів року тому розпочалася велика реконструкція в Самбірській ЦРЛ, яка тепер зветься опорною. Там на 750 квадратних метрах буде нове відділення екстреної допомоги – операційний блок, рентген-кабінет, кімната санітарної обробки хворих,  оглядові палати, кабінети УЗД та ендоскопії, інфекційний бокс, лабораторія.

ВАРТІСТЬ робіт – майже 7,5 млн. гривень, під час тендерних процедур підрядник знизив суму до 5,9 млн. грн.., решта коштів повернули у держбюджет. За додаткові кошти держбюджету приймальне відділення оснастили сучасним медичним обладнанням – цифровим рентгенапаратом, УЗД,  меблями,  апаратурою для гастроскопії,  у перспективі планують придбати комп’ютерний томограф та облаштувати для нього приміщення, розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій БУЧКО. Лікарня здобуде міжрегіональний рівень – тут лікуватимуть пацієнтів зі Самбірського, Турківського, Старосамбірського, частини Городоцького та Мостиського районів.

За словами головного лікаря ЦРЛ Богдана МАРЧУКА, новосілля святкуватимуть приблизно через два тижні і вже тоді детальніше розповімо вам про те, як працюватиме «міні-лікарня». Пошвидше б уже, бо вхід, тобто санпропускник, у корпус тепер через кардіологічний відділ. Це створює немало проблем як для медиків цього відділення, так і приймального. Вже мовчимо про пацієнтів…

Роман ПОГОНИЧ. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар