Що робити? Дочекатися осені і з останньою сходинкою зайти в зиму

SambirWZ
181
Минулого тижня була чергова футбольна сенсація – ФК «Самбір» програв черговому супернику з рахунком 5-0. А ми собі попереднього разу вангували, мовляв, спочатку програли комусь 3-0, потім 2-0, тепер, за логікою мало бути 1-0. А фіга! Стрибнули до п’яти пропущених м’ячів і за жоден з них не розквиталися.

Але просто констатувати факт уже нецікаво. Ми потурбували кількох футбольних функціонерів з минулого. Роман БАРНА, який певний час опікувався командою, спрогнозував, що цим складом команди ми уже нічого не виграємо до осені, треба просто чемно дочекатися кінця сезону, чесно зайняти своє останнє місце, а на наступний рік шукати вихід з ситуації. Були, каже, футболісти, які давали результат, проте, з ними несвоєчасно місто розраховувалося. 

Чи не найуспішнішим футбол Самбора був за часів Кузьмяка. Ми не тільки демонстрували перемоги на обласному чемпіонаті, а й виходили на рівень України. Потім у когось заграли амбіції, хтось вирішив, що на футболі можна заробити собі дивідендів на виборах і Ярослава Степановича усунули. Тим не менше, він залишається палким прихильником футболу, а на наше запитання: що робити далі, відповів спочатку по-філософськи: футбол треба любити, і запідозрив, що люди в ратуші, які займаються організацією футболу, його не люблять. Хочуть в Самборі робити видовище, але не видовище з поразками! Одна справа мерові Юрію ГАМАРУ назватися Президентом клубу, а зовсім інша – працювати на результат. Думаю, каже пан Кузьмяк, найвищий час Юрію Петровичу, втрутитися у справи команди, проаналізувати ситуацію і дійти певних висновків. Бо новий стадіон – це добре, але якщо нема результату, то уболівальник, заради якого футбол і утримують, швидко розчарується. Пан Ярослав сказав, що мав розмову з лідером громади на цю тему, пропонував свої послуги в додаток до того, що виділяє міська рада. Наразі відповіді нема. Підприємець Кузьмяк готовий інвестувати у футбольну команду півтора мільйона гривень. Чи почують його, чи погодяться? 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар