Що сказали обласні чиновники в Лаврівському сиротинці?

SambirWZ
381
І Львівська ОДА зацікавилася долею сиротинця у Лаврові, делегувавши туди на оглядини заступника голови Віталія ЗАГАЙНОГО та начальника служби у справах дітей облдерж-адміністрації Володимира ЛИСА.

ОФІЦІЙНЕ повідомлення на цю тему, щонайменше, скромне. Точніше, нам сказали те, що ми уже знаємо: заклад розрахований на 30-40 вихованців, а зараз маємо лише 9. Зі Старосамбчірської округи – 3, Добромильської – 5, Хирівської – 1. Разом з головою ТГ Ігорем ТРУХИМОМ обговорили подальшу долю установи. Що думає з цього приводу Ігор Станіславович, ми знаємо: якщо інші громади Самбірського району будуть платити за своїх і кількість дітей збільшиться, то заклад може існувати. Якщо ні, то… Його громада своїм коштом (4.5 мільйони гривень у рік) проблеми не подужає. Ми зателефонували пану Трухиму, аби він трішки детальніше розповів про міркування обласних чиновників. Проте, очільник лиш сказав, що напрацьовують певні ідеї, але наразі говорити про них зарано.

За нагоди гості оглянули (для знайомства) і заклад у Созані – психоневрологічний будинок-інтернат. Там, нагадаємо, зараз перебуває півтори сотні людей з інвалідністю І і ІІ груп з розумовими вадами та психічними розладами (вроджена розумова відсталість, шизофренія, склеротична деменція, органічне ураження головного мозку, епілепсія).

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар