Що спільного між олімпіадою в Токіо і оновленим Дублянським стадіоном

SambirWZ
190
Так уже повелося, що усі позитивні зміни, які відбуваються у Дублянах, пов’язають з Олегом ДОМЧАКОМ. П’ять років попередньої каденції він був головою бюджетної комісії Львівської обласної ради і все, що міг, «тягнув» у рідне селище. Такого охоронця інтересів Дубляни уже не матимуть, хоча Олег Іванович все одно при владі – заступник голови Новокалинівської міської ради.

Минулої неділі завершили ще один, ми б сказали, грандіозний проєкт – відремонтували стадіон на 800 глядачів, облаштувавши його новим килимом, є бігові доріжки… А якщо врахувати, що поруч є майданчик для міні-футболу, дитячий майданчик, то Дубляни уже стали футбольною столицею, маючи такий комплекс. Тепер там пасувало б відкривати школу футболу, або хоча б відділення спортшколи… Педагог з величезним досвідом, у тому числі і спортивним, Орест ЯНУШЕВИЧ сказав, оглянувши стадіон, що такої краси в Дублянах ще не було. А той чоловік знає, що говорить. 

Не менше захоплень через мікрофон висловили поважні гості – заступник голови ЛОДА Юрій БУЧКО, депутат обласної ради Святослав ШЕРЕМЕТА, заступник директора сектору молоді та спорту ОДА Андрій ТУР, заступник голови Львівської асоціації футболу Ярослав ГРИСЬО, голова асоціації футзалу Мирослав ХІМЯК, голова Самбірської РДА Іван ІЛЬЧИШИН, голова Новокалинівської громади Богдан ЮЗВЯК та інші. Ми навмисне перерахували посадовців, аби ви уявили, на якому серйозному рівні все відбувалося. Підняти прапор над стадіоном довірили Роману МНИХУ – гирьовику, у якого титулів – на цілу нашу газету, та капітану ФК «Дубляни» Василю ДАЦІВУ. Був парад юних футболістів, яким грати на цьому стадіоні, яким бути господарями. Були артисти зі Самбора – танцювальний колектив «Барви» (керівник Любов Тима). Особливий спалах емоцій викликав гурт «Явір» – з місцевих артистів, який виконав пісню про Дубляни – круто! До речі. Гімн України прекрасно виконала Любов КИСИЛИЧАК – тепер модно наживо співати. 

Ті, хто вітав дублянців зі спортивним новосіллям, не скривали радості від такої споруди, якої не має ще жодне село чи селище Львівщини. Та бо, може, жодне село не має такого Домчака? Сам Олег Іванович вважає надмірною похвалу на свою адресу і таким собі авансом та перебільшенням, бо коли дали йому слово, то дякував своїм однодумцям, з якими разом і зводили спортивне диво. 

Сподобалося ще одне міркування. У ці дні наші олімпійці в Токіо здобувають перемоги. Але їх не було б, якби з дитинства не займалися спортом на таких ось стадіонах. Владоможці допустили, що і в Дублянах виросте хтось із майбутніх олімпійських чемпіонів. Ну, нехай так і буде…

І для тих, хто мало що робить, але вміє рахувати чужу працю. Загальна кошторисна вартість будівництва – понад 4 млн. грн., з яких – 3,96 млн. грн. скерували з обласного бюджету, решту – з місцевого бюджету. Це якраз та сума, яку інвестували у позитивні емоції та здоров’я дітей на усі майбутні десятиріччя.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар