Скільки грошей виділяють на місцевого депутата?

D7D9CmO
354

Депутат, як відомо, помічник виборців, а як допомагати без коштів? Насправді ж, не своїми власними грішми. Тому самі ж і закладають певні суми грошей для того, щоб у скрутну хвилину комусь надати поміч. Як правило, останніми роками виділяють кошти виключно на вартісне лікування.

Старосамбірська міська рада заклала у бюджеті 350 тисяч гривень на нинішній рік, якими у рівних порціях розпоряджатимуться обранці. Кожен із 26 депутатів буде роздавати виборцям шість тисяч гривень. Іншу суму – 194 тисячі гривень, ділитиме спеціальна комісія після того, як нужденні подадуть усі необхідні документи, як от акт обстеження.

Нехай не заздрять мешканці Старосамбірської громади, бо у Самбірській сума значно відчутніша. Зрештою, і бюджет Самбора щедріший. Тому тут на кожного депутата, яких також 26, закладають по 60 тисяч гривень. Щоправда, під час сесійного засідання, коли обговорювали це питання, мер Юрій ГАМАР спробував пожартувати, що 60 тисяч будуть лише для тих депутатів, які сумлінно ходять на сесії. Хоча сказати, що це був жарт, не можемо. Минулої каденції гроші депутатів-халявників ділили інші. Значно більша сума закладена для тих мешканців громади, які звертатимуться відразу до влади, минаючи депутатів.

І вкотре хотіли б зауважити, що є люди, які навчилися постійно брати матеріальні допомоги від влади, бо постійно «бідні». А ті, яким, можливо, справді треба матеріальної помочі, соромляться ходити по кабінетах…

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар