Смітять усі, а прибирають окремі

SambirWZ
712
В хаті щотижня влаштовуємо генеральне прибирання, а в населених пунктах – бодай перед Великоднем. Нам дуже імпонують ті громади і ті лідери, які не сидять у ФБ на дивані з обуреннями, а кидають клич, беруть граблі, мішки і чистять свої села. Ми промоніторили повідомлення у соціальних мережах і хочемо словом друкованим підтримати небайдужих. А щоб інші брали приклад, чи іншим було соромно.

АКТИВІСТ з Нагірного Володимир РОМАН розповів, що у суботу активні мешканці села провели благоустрій і упорядкування спортивно-тренажерного майданчика. І подякував усім, хто відгукнувся: Сергій та Назар КАРПІНЦІ, Владислав ЖИЛА, Ростислав ЦИМБАЛА, Віталій ТЕПЛИЙ, Олег ТЕРЕНДІЙ, Михайло БОБАК, Ярослав ТЕПЛИЙ, Тарас ДАШО, Іван КУШНІР, Олег БАНДРІВСЬКИЙ, Ростислав ГАВРИШ, Валерій БОЙКО, Володимир НІМИЙ.

З’явилося повідомлення з Билич. З ініціативи директора Народного дому М.ЦВИК пройшла весняна толока у селі. Прийшли молоді люди, школярі і просто жителі села. Робота кипіла пів дня, але зусилля дали ефект – прибрали більшість вулиць, зупинку та околиці і вивезли аж дві фіри сміття.

Емілія КРИНИЦЬКА розповіла, що земляки з Хлопчиць завжди навесні прибирають свою територію і подякувала усім, хто прийшов на толоку, тим, які справді бажають бачити своє рідне село чистим, тим, хто не побоявся забруднити свій манікюр, тим, хто відправив своїх дітей, і тим, хто долучився підтримкою. Хотілося бачити більшу кількість людей, на жаль, нас було лише 15, констатує пані Емілія. На зупинках встановили дерев’яні смітники.

Готуються до Великодня і маленькі Шептичі. Марія ЗАГВОЙСЬКА висловила вдячність усім, хто прийшов, – Лідії ПОДУЛЬКО, Юрію ПОДУЛЬКУ, Івану ПОДУЛЬКУ, Лесі МАТВІЙ, Галині МАТВІЇШИН, Руслані МАРКЕВИЧ, Марії ГРУБІ…. Бачите, як воно є: смітять усі, а прибирають окремі. Мабуть, оті «усі» думають собі, що то не вони насмітили, а вітром занесло…

Роман ПОГОНИЧ.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар