Собі – свято молодості, глядачам – спортивне шоу!

SambirWZ
145
Ветерани самбірського футболу показали, на що здатні! Це було у понеділок, на Петра, коли відомий тренер Петро Петрович ГАЛУШКА вкотре зібрав своїх ровесників, у яких уже і животи виросли, і сивини у волоссі багато, але улюблений спорт ще тримає в силі, ба більше, здоровя додає… Отож, оновлений стадіон імені Лева БРОВАРСЬКОГО побачив гарний футбол. Підтримала ветеранів і Федерація футболу Самбора (голова Петро МОШУМАНСЬКИЙ).

Перед початком змагань поминальну панахиду за тими спортовцями, які пішли у Засвіти, відслужив отець Роман СИКОТИНСЬКИЙ, освятив і приміщення музею.
Про тих, хто наважився пірнути в молодість, нам розповів Руслан ХОМИН з ФСТ «Колос». Геннадій ЛЕХАЧОВ, Богдан ГРЕЩАК, Роман Риф’як, Олег РОДІН, Роман ЛАБА, Степан ЗАРІЦЬКИЙ, Микола КОЗАК, Роман ТЕПЛИЙ, Петро БІЛАК, Михайло ГЛАДЬО, Михайло ФАБІРОВСЬКИЙ, Михайло ІЛЬЧИНСЬКИЙ, Юрій МІНЬКО, Іван ПАПІШ, Перший удар виконали Григорій МІНЕЦЬ, Степан ГРЕДІЛЬ, Володимир ПОХОДЖАЙ.
Велика кількість вболівальників палко підтримували ветеранів Львівщини, Самбора та району… Все ж, стара гвардія, яку організовує Петро ГАЛУШКА, вміє влаштувати свято собі, а глядачам – шоу!

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар