СШ№10 підтвердила,  що вона спроможна школа

SambirWZ
293
Час директорці найбільшої в Самборі СШ№10, депутатці міської ради Любові Мосійчук підкинув дві гострі проблеми: недосконало закладений 55 років тому фундамент набирає вологу, руйнується, шкодить стінам, а плоский дах постійно десь протікає.

З таким становищем не бажала миритись Любов Миколаївна. Вона підготувала проект порятунку навчального закладу від негативного впливу погодних умов і подала його на участь в державній програмі “Спроможна школа для кращих результатів “. 

Перед тим порадилася з міським головою Самбора Юрієм Гамаром. Йому сподобався задум  директорки десятої. Тому серед інших пропозицій віддав йому перевагу.  

Згодом, коли пакет документів потрапив до Львівської ОДА, СШ№10 з фахівцями відвідав  директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олег Паска. Вони після оглядин школи також визнали рацію директорки, що слід чимшвидше надійною гідроізоляцією захистити фундамент від вологи, а також над цілісним приміщенням звести шатровий дах. Таке накриття в наших умовах найкраще.

Заперечень не мали голова ЛОДА Максим Козицький, його профільний заступник по будівництву доріг, ремонту та реконструкції різних об’єктів Юрій Бучко. Цікаво також, що проект СШ№10  “Спроможна школа для кращих результатів “ без заперечень підтримала парламентська комісія з питань освіти та науки, яку очолює народний депутат України Сергій Бабак. Як підсумок – перемога в конкурсі державної програми. Вчителі, учні, батьки  задоволені, повірили в успіх.    

Та радість перемоги не додавав оптимізму Любові Мосійчук. Бо для неї наспіло гірке бюрократичне ходіння по муках. І мало не розчарування. Ще влітку можна було підряднику розпочати заплановані роботи. На жаль, лише минулого тижня приступили до обкопування фундаменту для подальшої гідроізоляції. Тепер директорка вимолює добру погоду, щоб виконавці змогли впоратися і дотриматися технології. 

Своїм задоволенням від початку робіт по обкопуванню фундаменту директорка поділилася  на своїй сторінці у Фейсбуку, а текст доповнила світлинами. На її допис відгукнувся голова парламентської комісії Сергій Бабак, написавши: «Чекаю на фото після закінчення робіт. Впевнений, що нам, як комісії, що виділила кошти, буде чим пишатись».

Так воно з відстані бачиться. А директорка Любов Мосійчук шкодує, що розпорядником державних коштів не є школа. Якби так було, то про гідроізоляцію фундаменту давно б забули. Тепер серйозно занепокоєна ремонтом даху. Початок його невиправдано  затягується. 

«Погано, – відповіла Любов Миколаївна голові парламентської комісії, – що виділені кошти на перекриття даху не є перехідними. Мало часу залишилося, щоб їх підрядник зумів освоїти вчасно та в повному обсязі. Хоч би до Старого Нового року встигли накрити школу». 

Описана ситуація підтверджує, що в будь-якій справі не все йде гладко. Але негаразди  вчать підприємливості та збагачують досвідом, вселяють впевненість: нема невирішених проблем, а є неправильно прийняті рішення… Як тут не згадати переможного мікропроєкту “Капітальний ремонт шкільних вбиралень в СШ 10 м. Самбора”. Його реалізація також проходила через бюрократичні терни. Завершення чудове. Заслуговує найвищої похвали.

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар