Староста сказав енергетикам, що вони нечемні, а ті промовчали…

SambirWZ
372
Буває таке, що й у сільського старости душа болем кричить. Приблизно так закричала у Зіновія ПРИПІНА – Торчиновицького старости, після чергової витівки працівників району електромереж.

16 квітня вони відключили споживачів від електроенергії у населених пунктах Торгановичі та частині Торчинович. Попереднього повідомлення чи заявки про те, що будуть проводитись якісь роботи на лініях, не надходили у старостат… У людей виникли проблеми з котлами, що працюють на електриці. У часі карантину вчителі та учні працюють дистанційно, а без комп’ютерів – то не наука… Спонтанне відключення електромережі приводить до поломок холодильників, морозильних камер та інших приладів, скаржиться пан Припін. У сільського урядника є свої питання до енергетиків: чи має право приватна структура, яка обслуговує електромережі, відключати лінії без попереджень. Чи мають про планові ремонтні роботи, що ведуться згідно з графіком, повідомляти органи місцевих рад. А ще пан староста зазначив, що коли мова йде про співпрацю з приватною структурою, якою є РЕМ, то мусять бути партнерські стосунки чи угоди між підприємством, місцевою радою і споживачами. Інакше – це свавілля.
Ми поцікавилися у пані Зіновія, якою була реакція енергетиків на його гнівне звернення, і почули у відповідь – ніякою, але написав їм, бо уже і його дістало, і мешканців громади…

Роман ПОГОНИЧ.

Фото: https://lanmisto.gov.ua

Вас це може зацікавити

Залишити комментар