Стратегічних об’єктів у Самборі стає більше…

SambirWZ
124

Недавно у соціальних мережах хтось розповсюдив дві знимки для роздумів. На одній – оновлений стадіон, на іншій – старий університет, що вже сиплеться. І підпис, мовляв, дивіться, самбіряни, які пріоритети у влади? Тобто, футбольне поле – відпуцували, а старовинна будівля пропадає.

Якби сталося так, що спочатку відновлювали б будівлю, то сфоткали б активісти причепурений університет і… занедбаний стадіон. Тобто, чи так, чи інакше, а все одно – зле… Людям важко догодити, тим паче, опозиційно налаштованим до влади. Ми вкотре хочемо повторити свій улюблений аргумент на цю тему – мер Гамар все одно колись минеться, а стадіон залишиться на покоління.
На вівторок у Самборі було анонсоване освячення стадіону і про цю подію ми розповімо уже наступного разу. А наразі нагадаємо, що на реконструкцію футбольного стадіону імені Лева Броварського – наймасштабнішого спортивного проекту Львівщини, визначили загальну вартість робіт у сумі понад 25 мільйонів гривень, з них 17 мільйонів виділив державний бюджет. Свою частку внесло місто, трохи грошей додала Львівська обласна влада. Зважаючи на таке грандіозне фінансування з держбюджету, увага з боку, зокрема, обласних чиновників була дуже великою, часто приїжджали, інспектували хід робіт. А вже перед самим відкриттям з робочим візитом Самбір відвідали народні депутати України Віталій БЕЗГІН та Олександр АЛЕКСІЙЧУК, директор Департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан КУЙБІДА. Їх супроводжував міський голова Юрій ГАМАР.
Боюся, що опонентам влади це не сподобається, але треба сказати, що за каденцій пана Гамара вирішується немало стратегічних об’єктів, тих, до яких попередникам руки не доходили через щоденну рутину. Рутина і тепер є, але й об’єктів на перспективу немало. Скажімо, задіюють будівництво дамби від Дністра з об’їзною дорогою і мостом через річку, будівництво західної об’їзної дороги, що починатиметься біля колишнього хлібозаводу і вийде у районі Дубрівки. У планах – плавальний басейн… Ремонтують стратегічні шляхи – вулицю Промислову та Коновальця. На завершення вулиці Коновальця виділяють більше 9 мільйонів гривень – на сайті «Прозоро» уже оголошений пошук виконавця робіт. Щоправда, є проблема, бо на відремонтованій ділянці Коновальця машини літають з неймовірними швидкостями і тамтешній люд уже хоче просити у влади «лежачих поліцейських»… І так далі… До речі, про університет, з якого розпочали цю оповідку. З кіл, близьких до ратуші, нам стало відомо, що австрійська будівля колишнього університету уже виходить з-під застави. Формуючи бюджет на нинішній рік, депутати закладали певні суми грошей на податкову заставу, щоб викупити університет. Так ось, остання частка уже пішла і рішення про зняття застави мають прийняти у Києві – такий порядок. Але офіційно про це, мабуть, похвалиться невдовзі влада… Не виключено, наступний крок – виставити будівлю на продаж, бо ремонтувати її нині – у місцевому бюджеті коштів забракне.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар