Судді вірили довідкам трудового колективу…

SambirWZ
153
Ми кілька разів торкалися цієї теми – судів над пияками за кермом, але, здається, все уже закінчилося покаранням для… самих самбірських суддів. Нагадаємо, їх притягнули до дисциплінарної відповідальності за систематичне виправдовування нетверезих водіїв.

У 2020 році суд щонайменше десять разів відпускав нетверезих, передаючи їх на поруки місцевому м’ясопереробному підприємству ПП «Білаки». Втім, з’ясувалося, що водії навіть не були його працівниками, а звернення, на підставі яких судді відпускали водіїв, були підробленими.

Відомий адвокат, колишній член Громадської ради доброчесності Роман МАСЕЛКО, пише Захід-нет, звернувся у Вищу раду правосуддя зі скаргами на дії двох самбірських суддів. З’ясувалося, що у кар’єрі кожного з них було значно більше випадків звільнення від відповідальності п’яних водіїв.

Судді не прийшли на засідання ВРП, під час яких розглядали їхні справи, натомість надіслали письмові пояснення, мовляв, суддя має право звільнити водія від відповідальності, передавши його на поруки трудовому колективу, по-друге, усі водії надавали завірені печатками документи від трудових колективів, які не викликали сумнівів… Одному служителеві Феміди оголосили попередження (це найменше дисциплінарне покарання для суддів), а іншого на місяць позбавили доплати до зарплати.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар