Ті, що села визволяли

SambirWZ
212
Минулого разу ми багато уваги приділили негоді, яка звалилася нам на голови у вигляді одразу місячного розміру опадів. Сніг скував наші села у буквальному розумінні цього слова. І люди самі почали оцінювати як діяльність влади, так і окремих підприємців. Ми моніторили соціальні мережі на предмет того, хто і як попрацював. Продовжуємо і цього разу…

МАРІЯ ЗАГВОЙСЬКА написала: «Шановні мешканці сіл Михайлевичі, Вістовичі, Шептичі! Погодні умови у ці кілька днів були надзвичайно важкими. Хочу висловити подяку всім, хто допомагав у цей важкий час, а саме: ПАСКАЛЮКУ Василю (жителю с. Шептичі), який допоміг розчищати дороги не тільки у цьому селі, а й вулиці с. Михайлевичі, ЛАЗІВУ Оресту (житель с. Михайлевичі), АНДРУШКУ Зоряну (житель с. Вістовичі), ТОВ «Захід-Агро МХП» – СКАБАРІ Богдану за розчищення головних вулиць. Також хочу подякувати трактористові БЛАЩУКУ Івану, який працював не один день до пізньої ночі, щоб розчистити бокові вулиці.

Ярослав ГУТЕЙ: «Дорога в с. Передільниця розчищена! До цієї справи долучився депутат Добромильської ОТГ пан СТРІЛКА Р.І. разом з хлопцями-механізаторами. Жителі села, щиро дякують вам».

Микола ПОЛЯНИЦЯ: «Сьогодні 16.02.2021р в с. Тур’є знесло з дороги шкільний автобус. Пов’язане це з тим, що погано прочищена дорога. Звертався у відповідні органи, також реєстрував звернення на «112» і повідомив в Департамент дорожнього господарства ЛОДА. Чекаємо відповідної реакції». «7 днів відрізана від світу Галівка. Отець Роман ГРОМ добирався на Богослужіння кіньми на санах». Оприлюднила імена своїх помічників і Старосамбірська міська рада. Голова Ігор ТРУХИМ висловив вдячність працівникам міського житлово-комунального господарства, адміністрації та водіям спеціалізованої техніки ПАТ «Старосамбірський кар’єр», філії підприємства «Старосамбірський райавтодор» та державному підприємству «Старосамбірський лісгосп». Окремі слова вдячності ВОЙТУ Тарасу,  ВОВЧИКУ Василю, Володимиру ВАРВАРЧИНУ, Миколаю ДОЧИЧУ, СВІРЧАКУ Мирону.

Вивершенням теми стало фото вхідних дверей до Нижанковицької селищної ради, засипаних снігом. У такий спосіб люди дали знати, що дороги у їхніх селах не почищені. Це справді знак помсти, чи то просто для гарної картинки зробили, не знаємо, але вийшло справді оригінально.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар