Традиційний грип закінчується ковідом

SambirWZ
243
Директор центру первинної медичної допомоги Олександр СІЛЕЦЬКИЙ минулого тижня зателефонував нашим репортерам, щоб повідомити: сьогодні був повний аврал у поліклініці – люди, щоб здати тести, стояли в черзі по усіх східцях, зрозуміло ж, не дотримуючись дистанцій. Я, каже доктор, даю гарантію, що з 92 осіб, може, відсотків десять матимуть негативний результат…

А ПОТІМ сказав, що кожного року о такій порі маємо спалах звичайного грипу. Не виключенням мав би бути і рік нинішній, але традиційні симптоми тепер неодмінно вивершуються ковідом. І знову підтвердив той прикрий факт, що починає хворіти молодь.

Тепер, за нашою традицією, поговоримо про статистику, яка наочно демонструє, в якій бідосі перебуваємо. Станом на минулу суботу, географія захворювань була такою: Бісковичі – 2, Вільшаник – 2, Воютичі – 1, Зарайське – 1, Кульчиці – 2,  Новий Калинів – 2, Ралівка – 1, Садковичі – 2,  Самбір – 36, Біличі – 6, Воля – 1, Добромиль – 1, Стара Сіль -1, Старий Самбір – 11, Стрільбичі – 1, Хирів – 4. Наступного дня: Комарники – 1, Самбір – 18, Ваньовичі – 2, Вощанці – 1, Воютичі – 2, Зарайське – 1, Новий Калинів – 2, Ралівка – 1, Хлопчиці – 3, Чуква – 1. Пішла на ще один рекорд лікарня у Рудках – на кінець тижня там перебував 91 пацієнт з ковідом, у Самборі – 45, у Старосамбірській ЦРЛ – 33. Гірський регіон доволі серйозно плюсує. А от станом на понеділок, велика Самбірщина мала лише 4 нові випадки, але не тіштеся, бо буде гірше… Бережіть себе!

Карантин посилили практично в усіх громадах, які на засіданнях своїх комісій техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій визнали себе у «помаранчевій зоні до 29 березня. Що можна і не можна у цій зоні, ви уже, мабуть, знаєте, Але, щоб не наражати себе на біду, нагадаємо. Не можна без масок бути в громадських будівлях, в транпорті, треба носити зі собою паспорт, не можна залишати самовільно місця самоізоляції, діє заборона на масові заходи, обмеженим є доступ у заклади громадського харчування.

У вівторок вранці поліція почала рекомендувати підприємцям закриватися до 6 квітня.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар