Треба було довести у суді, що вчителька випила і сіла за кермо

SambirWZ
127
Самбірський міськрайонний суд Львівщини закрив справу про керування авто у стані алкогольного сп’яніння вчителькою місцевої школи. Їй загрожувало 17 тис. грн штрафу та позбавлення водійських прав на рік.

Як вказано у постанові суду, 22 березня приблизно о 22:45 на вул. Шевченка у Самборі поліція зупинила авто Skoda Fabia через вимкнені фари. Поліцейські виявили у водійки ознаки алкогольного сп’яніння (запах алкоголю, тремтіння рук, почервоніння обличчя), вона відмовилась від огляду на стан сп’яніння і на неї склали протокол через нетверезу їзду. З’ясувалося, що вона працює практичною психологинею та навчає основ християнської етики. Під час розгляду справи в суді жінка не визнала свою провину. Вона заявила, що поліцейські не пояснили їй процедуру огляду на стан сп’яніння, тому спершу вона відмовилась від проходження перевірки. Однак через кілька хвилин, за її словами, погодилась пройти перевірки, але поліцейські уже оформляли протокол про відмову від проходження перевірки.
Розглядаючи справу, суддя заявив про недостатню кількість доказів про вчинення адмінправопорушення. Суд встановив, що поліцейські не дотримувались інструкції про порядок виявлення в водіїв ознак алкогольного сп’яніння.
Під час спілкування з поліцейськими водійка була у медичній масці. Це, за висновком суду, начебто ставить під сумнів те, що поліцейські могли чути запах алкоголю. Також суд встановив, що авто зупинили о 22:45 і на вулиці було темно, тому, судячи з відео, розгледіти колір шкіри обличчя водійки практично неможливо. Це, на думку судді, ставить під сумнів, що у жінки була раптова зміна кольору обличчя.
Дослідивши матеріали, суддя Ігор Казан закрив справу про адмінправопорушення самбірською вчителькою. якій загрожувало 17 тис. грн. штрафу та позбавлення водійських прав на рік.
Ось таке повідомлення розлетілося у світовій мережі і сприймалося як сенсація. Ще б пак – вчителька. Та ще й практичний психолог, та ще й читає християнську етику. До цієї теми було десятки розмаїтих коментарів про нечесність вчителів та Феміди, але був один, який нам видався доволі влучним, мовляв, якщо поліція не може чи не вміє довести у суді свою правоту, то нехай ліпше нікого не пиняє…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар