У Самборі 85 відсотків самобудів! Будуть зносити?

D7D9CmO
423

Серед земельних питань, які розглядали депутати Самбірської міської ради, ми звернули увагу на кілька. Зокрема, енергетики попросили в оренду території, що є під їхніми трансформаторними будками та іншими об’єктами. 

Здається, це своєрідна революція, бо ми чи не пам’ятаємо, щоб таке було, чи просто не звертали увагу… Якщо РЕМ виявив бажання платити за землю під своїми об’єктами, то це уже благо для бюджету. Щоправда, хтось сказав, аби ще й за опори, які нам світло доставляють, брати гроші, але ідея повисла у повітрі – ще б пак, хто всі ті стовпи перерахує! Надія ШПАК, щоправда, трішки засумнівалася у терміні передачі землі в оренду – аж 49 років, але їй відповіли, мовляв, ліпше дати на такий термін, аби через п’ять років енергетики не забули продовжити угоду.

І далі про землю. Постало питання ділянок під трьома гаражами. Іван ДЕНЬКОВИЧ поцікавився, чи мають власники право власності на об’єкт? З’ясувалося, що один має, а два інші – ні. У цьому Іван Степанович угледів узаконення самобудів. Але і його заспокоїли, мовляв, треба давати землю навіть під самобудом – нехай платять, бо інакше взагалі нічого не платитимуть, а гаражами все одно користуються. Юрій ГАМАР додав до дискусій свого: в Самборі стоять незаконні чотириповерхові споруди… Дещо обіцяв зносити, як от вкотре згадав одного пана, який має обійстя біля колишнього єврейського кладовища і йому зноситимуть огорожу… З приводу тієї огорожі ми б радили уже дати собі спокій – передвиборчі баталії закінчилися… Тим паче, як нам відомо, пан звертався до ратуші з приводу узаконення землі, але позитивного рішення не дочекався… В темі самозахватів землі уже розібрався голова земельної комісії Ярослав СТАРОДУБ і зазначив, що у місті 85 відсотків новобудов незаконні, а тому порадив створити комісію, яка буде вивчати кожен випадок зокрема і виносити свій вердикт: чи узаконювати самобуд, чи запрошувати грейдер. Сміємо нагадати, що такі комісії свого часу уже створювали, зрештою, як і комісії проти тих, які мають об’єкти, але за землю під ними нічого не платять… Але може нова влада буде по-новому мести?

Роман ІВАНЧУК

Вас це може зацікавити

Залишити комментар