У Сприні, мабуть, випадково заграла російська попса…

SambirWZ
99

Самбірщина традиційно готується до святкування чергової річниці створення УГВР у Сприні… За словами постійного організатора дійства, голови Самбірської районної ради Віталія КІМАКА, цьогоріч планували спортивні змагання між вихованцями військових ліцеїв із залученням наших місцевих юних патріотів, але наразі щось не виходить.

Тому все відбудеться звично, хоча гостинно запрошуватимуть до святкувань громади колишнього Старосамбірського району, які мають гроші. Зокрема, відчайдухи мають піднятися на гору Діл, де є Вежа пам’яті, з боку села Недільна, а потім перейдуть до Сприні, во-з’єднавшись з іншими учасниками святкувань.
Поруч з тим, пан Кімак говорив нам про те, що база відпочинку у Сприні стала на стільки популярною, що практично усі літні місяці розписані і усі відпочинкові будиночки зайняті. Хтось з керівників ТГ замовив там дозвілля для своєї дітвори, хтось – для дітей воїнів АТО, хтось – для футбольних турнірів, один місцевий священник провів там дитячі реколекції… Одне слово, місцина ожила, наповнилася молодіжним духом.
Щоправда, минулого тижня сталося те, що можна назвати скандалом. Хтось із дорослих виклав у мережу кадри дитячої дискотеки. Серед репертуару з’явилася якась російська попса і це стало причиною для обурень, мовляв, у Сприні, у самім серці патріотичного виховання – ворожа музика. Це справді ґандж, але у тій веселій атмосфері, мабуть, мало хто помітив, що потрапила для розваг пісня російською мовою. Проте, тема поговорити і знову навернутися до патріотизму з’явилася… Це не шкодить…
Так само, як у Самборі вивели на чисту воду кафе, яке продукує споживачам російські пісні для відвідувачів. А це уже, мабуть, свідомо, бо на зауваження одного з відвідувачів змінити молодію, змінили лише на 2 хвилини… Значить, це система? У мережах прозвучали закликали бойкотувати це кафе, аби воно збанкротувало…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар