Ударив дружину ножем і два дні сам лікував

SambirWZ
174
Коли наші місцеві кримінальні новини потрапляють на всеукраїнські телеканали, значить ми щось вчинили таке, що не вписується у рамки здорового глузду. Отож, преамбула: у Самборі 50-літній чоловік наніс ножові поранення дружині в груди під час конфлікту, а потім протягом двох днів самотужки лікував її…

Про смерть матері поліції заявила її донька Лілія. Вона живе окремо від батьків і про те, що мати «захворіла», дізналася згодом. Телефонувала матері, а та скаржилася, що заслабла – в грудях болить, температура, лихоманить. Донька відразу вирішила, що це коронавірус і захотіла викликати до них швидку, але мама категорично заперечила, мовляв, само пройде… Наступного дня уже і мама не відповідала на телефон, і батько був поза зоною… Тато прийшов до неї зі страшною новиною – мама померла.
На тілі жінки знайшли поранення в груди. Як потім скажуть медики, у потерпілої були пошкоджені легені та діафрагма. Коли поліція прибула на місце події, то чоловіка застала п’яним. Лиш після того, як протверезів, зізнався у вчиненому, розповіла ТСН інспектор поліції Наталя СОЗАНСЬКА. З’ясувалося, що чоловік сам пробував лікувати дружину і підтвердження цьому – шприци та якісь медикаменти, що їх виявили поліцейські. Якби жінку вчасно доставили до лікарні, то медики, безперечно, врятували б їй життя, а так… Видно, чоловік боявся наслідків – потрапити в поліцію, тому й вчасно не звернувся до лікарні – а раптом все минеться… Дочка повідомила, що батьки жили недружно, часто сварилися. Власне, через пиятику меншу доньку виховувала рідна сестра загиблої. Того дня, коли Ігор підрізав дружину, сусіди бачили, що він купував у магазині дві пляшки оковитої. Застілля було на подвір’ї, проте, ні криків, ні скандалів чути не було. Раніше, твердять сусіди, подружжя жило у статках, провадили бізнес, придбали добротний будинок, але алкоголь звів усе нанівець.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар