Вакцинація буде добровільною

SambirWZ
264
У різних ЗМІ «розганяють» інформацію про те, що нас усіх у примусовому порядку начебто мають вакцинувати від ковіду. Лякають тим, що людина без позначки в документі не зможе виїхати за кордон, інші прогнозують ще більші санкції. Одне слово, піднялася така собі паніка на рівні домашніх кухонь, бо вакцинації люди насправді побоюються.

Минулого разу ми писали про те, що опитали на цю тему рівно десять людей і вісім з них були категорично проти будь-якого щеплення проти новітнього грипу. Аби зясувати, що ж буде насправді, ми попросили коментарів у керівника Самбірського МРВ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» Надії ШПАК. Вона зазначила, що створена мобільна бригада, яка наразі повинна провакцинувати медиків ковідних стаціонарів  у Рудках та у Самборі, соціальних працівників у сусідніх районах. Щеплення, підкреслила Надія Петрівна, добровільне.

Якщо пригадуєте, майже рік тому наш люд вперше почав занедужувати симптомами, що їх потім назвуть ковідом-19. З річницею вас! Ми перехворіли – офіційно та неофіційно, хтось, на жаль, пішов у засвіти… А скільки було емоцій, карантинів, масок на носі, локдаунів, «червоних зон», політичних амбіцій та страху! Підведемо риску. З часу епідемії на Львівщині захворіло 74 тисячі 348 осіб. З них у Самборі – 764 особи, у Самбірському районі – 847, у Старосамбірському  – 419.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар