Вакцинація розпочнеться з медиків

SambirWZ
201
Модна нині тема – вакцинація від ковіду. Нас лякають тим, що усі без винятку мусять її пройти, навіть документ з цього приводу дадуть. А без нього і за кордон не потрапиш, і можуть бути інші обмеження. Чесно сказати, страшнувато стає від таких перспектив…

Ми поцікавилися у земляків, чи готові вони до такої акції? Опитали рівно десять осіб і 8 з них категорично відмовилися. Один пан сказав, що як вакцинуватимуть усіх поспіль, то і він нікуди не дінеться, а інша пані заявила, що хоче ще жити, тому, маючи обов’язкові прививки від усіх традиційних хвороб, погодиться і на цю. Хоча практично кожен твердив, що поняття не має, як відбуватиметься масова вакцинація… Займати черги у поліклініках, чи до хати приїде бригада?

У Львові, наприклад, перший етап вакцинації  від COVID розпочнеться у лютому і на першому етапі проведуть щеплення медиків, які працюють безпосередньо із хворими на COVID-19, працівників мобільних бригад екстреної медичної допомоги та людей, які перебувають у хоспісах. Для цього в обласному центрі працюватиме 10 мобільних бригад, а влада виділить на акцію 1 мільйон 300 тисяч гривень. Що буде у провінційних містах і селах, наразі не каже ніхто.

Тим часом, станом на початок тижня, цифри із захворювання на ковід загалом поблажливі – виявили нових носіїв близько двох сотень. Наші терени цього разу біда обійшла боком.

Роман ПОГОНИЧ.
Фото: mmhealth.org

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар