Віктор Турик зі Скадовська став у Самборі заступником львів’янина Івана Ільчишина

SambirWZ
926
Ми тут недавно дискусії провадили: потрібні, чи не потрібні районні ради? У кожного свої міркування, але, як не раз уже писали, час все розставить на свої місця… А от інша владна структура – райдержадміністрація, виявляється, потрібна, навіть у той час, коли усі населені пункти згуртувалися в громади і уже понабирали штати працівників – в межах 50-60 людей. Щось воно до логіки не тичеться, чи не так?

В ОБ’ЄДНАНУ Самбірську РДА призначений головою львів’янин Іван ІЛЬЧИШИН, який був на однойменній посаді ще до укрупнення районів. Заступником у нього став Василь ВІСЬТАК, але минулого тижня владний дует став тріо. Іван Іванович на апаратній нараді представив ще одного свого заступника Віктора ТУРИКА. Особа загалом мало відома на наших теренах, а тому сам Бог велів знайомитися. Хоча у вузьких колах він знаний… Свого часу очолював (за Порошенка) Скадовську райдержадміністрацію і є близьким приятелем директора хоспісу у Сідому Тараса СТРУКА. Свого часу наш район уклав угоду про співпрацю зі Скадовським районом і, якщо не помиляємося, наші діти їздили туди на моря.

Чому пан Турик опинився поміж тими, з ким ще колись укладав угоду про співпрацю? Наші джерела розповіли, що він – істинний патріот, добре вів справи у районі, а перед тим працював головним лікарем тамтешнього шпиталю. Сильний фахівець, впроваджував активно реформи, наводив порядок, брав участь в урядових комісіях з питань реформ у галузі. А будучи керівником району, вів, як би це правильніше сказати, проукраїнську політику, а на Півдні України це подобається далеко не усім. І після того, як з намови керівника адміністрації в місті повалили пам’ятник Лєніну, почалися справжні гоніння. Визнаємо рацію нашому співрозмовнику – дуже просто бути українським патріотом в Галичині і дуже складно – в інших регіонах. Для жителів Півдня ідол був надважливим… Зрештою, сім’я Туриків була просто змушена в силу цих та інших обставин покинути Скадовськ. Зараз мешкають у Самборі… Яким чином пану Віктору поталанило  зайти на керівну посаду у «білий дім», ми не цікавилися, але упевнені у тому, що хтось таки оцінив його гідно. З перших же днів праці він поринув в обов’язки і навіть їздив у колишні райцентри розбиратися з проблемою невиплат грошей медикам.

Наразі в голови адміністрації просто два заступника, а який з них стане першим, подивимося.

Роман ІВАНЧУК.  

Вас це може зацікавити

Залишити комментар