Влада має подумати, де дітям на велосипедах їздити, щоб пам’ятник не нищили?

SambirWZ
202
У Самборі знову скандал з… дітьми.  У всякому випадку, про це повідомила офіційна сторінка СКП «Об’єднане» під сенсаційним заголовком «Підлітки на велосипедах розтрощили пам’ятник Оранті». Мама-Україна стоїть, як стояла з часів мера Михайла КОТА, а от плитки біля підніжжя справді потрощені. Вони тріскали і раніше, але такого безладу точно не було. Хтось каже, що то не діти на велосипедах так бешкетували, але, з другого боку, не могли ж дорослі дядечки-комунальники просто так «вчепитися» хлопчаків.

«Група молодиків обрала собі для «втіхи» величний пам’ятник Оранті. Він – окраса Самбора, ним зачаровуються гості. Тут вони на «беміксах» так демонстрували спортивні трюки, що повідпадала облицювальна плитка. Хочеться висловитись, що подібна поведінка цих юнаків – свідчення браку культури і моралі. Якби навіть не пошкодили плитку на основі фундаменту пам’ятника, то все одно до такого молодим не гоже вдаватися. Шануймо те, що зроблено для громади міста. Він – наш спільний дім, тут нам всім жити»,- йдеться у повідомленні.

Треба сказати, що перед цим Самбір мав ситуацію, коли підліток велосипедом вїхав на клумбу з квітами біля ратуші – галасу було немало. Потім хтось з юних (бо дорослим в голову таке не влізе) розмалював на цвинтарі портрети на пам’ятниках, додавши вуса чи вуха – безглуздя повне! А недавній випадок? Хтось, теж не зі старших, розкладав на пам’ятниках на цвинтарі порізані колоди дерев…

Цікаві коментатори у соціальних мережах. Попри те, що Самбір пропонує, аби батьки хлопчиків своїм коштом лагодили основу пам’ятника, були й такі, які написали, що влада мусить дітям створити умови для відпочинку. Не сперечаюся – мають, але що саме? Майданчики ніби є, асфальту для ігор на всіляких роверах теж вистачає. Чи може треба зімітувати такий собі цвинтар, щоб підлітки вуса домальовували на старих портретах, чи колоди носили, або звести бутафорний пам’ятник, щоб його заради забави нищити? Якщо хлопцям не доходить, що танцювати на велосипедах по підніжжю монумента – це низько, то ніякою імітацією влада уже не допоможе.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар